Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
g°n

F 1

Recommended Posts

Une mendoj se shumi kesaj here ishte i pafat sepse kur ai doli ne gare per pole position filloi nje shi dhe nuk mundi te arrije kohen e duhur per te dale ne fillim dhe ky rregulli qe nuk lejon nderrimin e gomave mu duk kot . Shumi e ka vertetuar vjet dhe gjithashtu edhe vitet me pare qe eshte nje pilot teper i mire dhe une do kem fatin ta shoh ne grand prix ne stamboll . Kam mbyllur hotelin dhe biletat bashke me dhendrin tim i cili eshte fan fanatik i shumit dhe do shkojme te shohim garen live.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne boterorin 2007/08 gjithcka eshte e hapur...

 

Hamilton 107

Alonso 103

Raikonen100

 

Kampion eshte shpallur FERRARI per Konstruktore.

 

Pritet gara e fundit.

Siq shihet gjithcka mund te ndodhe por me te favorizuar jane 2 te paret,pilotet e McLaren.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...