Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
VeriuNews

Veriu Lajme: Ankesat e qytetarve, Qeveria plan për të thyer fodullëkun e CEZ

Recommended Posts

Qeveria shqiptare e ka një plan konkret për t’i ulur kokën kompanisë çeke që ka marrë ekskluzivitetin e shpërndarjes së energjisë në territorin shqiptar për familjarët dhe bizneset e institucionet.Burime zyrtare në Ministrinë e Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjetikës thanë sot për agjencinë e lajmeve NOA se është vendosur të shpallet tenderi për futjen e një kompanie të dytë të rishitjes së energj...

 

http://www.veriu.com/vp/?ind=lajme&op=entry_view&iden=3440

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...