Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
VeriuNews

Veriu Lajme: Kuzhe publikon listën e miqësores Shqipëri- Mali i Zi

Recommended Posts

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Jozip Kuzhe ka publikuar listën e futbollistëve të grumbulluar për miqësoren mes përfaqësueses tonë dhe asaj të Malit të Zi.Ne porte: Arjan Beqaj Samir Ujkani Ne mbrojtje: Andi Lila ,Debatik Curri,Armend Dallku ,Kristi Vangjeli ,Ansi Agolli ,Admir Teli. Ne mesfushe: Lorik Cana ,Ervin Bulku ,Altin Lala ,Klodian Duro ,Gilman Lika ,Emiljano Vila ,Jahmir Hyka,Gjer...

 

http://www.aol.al/idx/?ind=lajme&op=entry_view&iden=3433

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...