Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
VeriuNews

Veriu Lajme: Rama: Islami dhe Harasani s'kane me vend ne PS

Recommended Posts

Dy sekretarët Kastriot Islami dhe Andis Harasani do të shkarkohen nga funksionet që kanë në Partinë Socialiste, për thyerje të përsëritura të vendimeve politike dhe për qëndrime të hapura favorizuese ndaj pushtetit, shkruan e përditshmja Shqip.Kjo gjë, sipas gazetës “Shqip”, është bërë e ditur nga vet kreu i PS-së, Edi Rama, gjatë një takimi që ka zhvilluar në Sarandë.Dy sekretarët Kastriot Isl...

 

http://www.aol.al/idx/?ind=lajme&op=entry_view&iden=3425

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...