Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
VeriuNews

Veriu Lajme: Lezhe, vrasja e adoleshentit, fshati: I ati gënjen !

Recommended Posts

Vrasja e 15-vjecarit nga babai i tij ka shokuar komunitetin në Torovicë të Lezhës. Banorët që e kane njohur adoleshentin dënojnë me forcë aktin e rëndë.Edhe pse e kane te veshtire te prononcohen, shume prej tyre e denojne krimin dhe thone se 15 vjecari nuk ka qene femije kaq problematik sa e ka deklaruar i ati ne polici per te justifikuar krimin, te cilin e ka pranuar pa asnje hezitim para poli...

 

http://www.aol.al/idx/?ind=lajme&op=entry_view&iden=3424

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...