Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
VeriuNews

Veriu Lajme: Lezhe, njerka e 15-vjeçarit: Burri e vrau djalin për 1 milion lekë

Recommended Posts

“Ia hoqa qafe dynjasë”. Kjo është fjalia e vetme e Ndue Stomiçit në mëngjesin e hershëm të 31 korrikut, vetëm pak minuta pasi vrau me pushkë djalin e tij 15-vjeçar, Nikolinin.Dhe “dynjaja” nga fshati i thellë, Torovicë, kërkonte së fundmi 1 milion lekë. Sipas pretendimeve të komshinjve me mbiemrin Ulaj, Nikolini u kishte vjedhur disa sende të florinjta me këtë vlerë. Vjedhje, e cila nuk është p...

 

http://www.aol.al/idx/?ind=lajme&op=entry_view&iden=3423

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...