Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
VeriuNews

Veriu Lajme: Bashkia e Tiranës pezullon 67 ndërtime pa leje

Recommended Posts

Bashkia e Tiranës njoftoi sot pezullimin e një numri të konsiderueshëm ndërtimesh pa leje. Në një konferencë për shtyp, zëdhënësja e Bashkisë, Anila Bisha tha se gjatë këtyre ditëve Bashkia e Tiranës ka evidentuar dhe më pas pezulluar në total 67 ndërtime pa leje. Ajo u bëri thirrje qytetarëve të kryeqytetit që të distancohen dhe të denoncojnë rastet e ndërtimeve pa leje.“Mos ndërtoni pa leje, ...

 

http://www.aol.al/idx/?ind=lajme&op=entry_view&iden=3422

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...