Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
VeriuNews

Veriu Lajme: Thaçi paralajmëron aksione të reja në veri.

Recommended Posts

Kryeministri i Kosoves, Hashim Thaçi paralajmëroi se së shpejti mund të ketë aksione të reja të njësisë speciale ROSU në veri të vendit.“Do të kemi ballafaqime tjera me paramilitarë, huliganë e kontrabandistë, në mënyrë që ligjshmëria dhe kushtetuta e vendit të shtrihen në tërë territorin e Republikës së Kosovës”, citon Thaçin e përditshmja kosovare Exoress.Komentet, kryeministri I Kosovës I bë...

 

http://www.aol.al/idx/?ind=lajme&op=entry_view&iden=3420

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...