Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
VeriuNews

Veriu Lajme: Norvegji, vrasësi i 76 personave në "burg me pesë yje"

Recommended Posts

32-vjeçari Andres Brejvik, autor i sulmeve të përgjakshme që u morën jetën 76 personave në Norvegji është vendosur në një burg “me pesë yje”.Asgjë nuk mungon në ambientin ku jeton vrasësi i 76 vetave, që nga televizori plazma, e deri tek kushtet normale të jetesës.Mediat kane publikuar foto te burgut, ku me shume gjase do te vuaje denimin Breivik. Ai ndodhet brenda nje pylli dhe eshte shume mod...

 

http://www.aol.al/idx/?ind=lajme&op=entry_view&iden=3410

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...