Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
dante

free internet ne celularin tuaj

Recommended Posts

ja dola me ne fund mbas kaq e kaq eksperimentesh..

internet ne celularin tim free nga kompjuteri

u lidha ne internet dhe veprimet qe bera ishin

navigova pak me programin opera ku u futa ne faqe te ndryshme

i bera update antivirusit

u lidha ne msn

i bera update programit world mate

per me shume shikoni udhezimet ketu:

http://danipr.inc.md/xs_047/viewtopic.php?p=363#363

 

u lodha por me ne fund ja dola...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

ja dola me ne fund mbas kaq e kaq eksperimentesh..

internet ne celularin tim free nga kompjuteri

u lidha ne internet dhe veprimet qe bera ishin

navigova pak me programin opera ku u futa ne faqe te ndryshme

i bera update antivirusit

u lidha ne msn

i bera update programit world mate

per me shume shikoni udhezimet ketu:

http://danipr.inc.md/xs_047/viewtopic.php?p=363#363

 

u lodha por me ne fund ja dola...

 

i modh je, por user name e pass ku me i gjet? apo reklame per regjistrim ne forum tjeter :joterror:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lloj lloj menyrash gjen robi per me ba nje antare ma shume ne forum...

a doni me ju fal ndonje ne more se kemi per tane forumet e shqiperise....ate pjesen qe jane inaktive nese doni... :tease:

Share this post


Link to post
Share on other sites

se bera qe te rregjistrohesh ne forum tjeter por u mundova si me ju shpjegu me u fut ne internet ne celularin tuaj pa paguar asnje lek.po ti lexosh shpjegimet qe te kam dhene do ta kuptosh qe nuk do te duhet as user as pass.thjesht shikoji mire ato qe kam shkruajtur..

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja dola me ne fund mbas kaq e kaq eksperimentesh..

internet ne celularin tim free nga kompjuteri

u lidha ne internet dhe veprimet qe bera ishin

navigova pak me programin opera ku u futa ne faqe te ndryshme

i bera update antivirusit

u lidha ne msn

i bera update programit world mate

per me shume shikoni udhezimet ketu:

http://danipr.inc.md/xs_047/viewtopic.php?p=363#363

 

u lodha por me ne fund ja dola...

 

 

 

 

 

 

 

Forzzzzzzza Rrrrrreeeeeennnnnnaaaaaaaaaaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...