Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
shpija

Shpija e VIP-ave

Recommended Posts

VIPShpija.com

http://www.vipshpija.com

 

Faqe e hapur nga fansat e shout të kaluar "Shpija e Kosoves" dhe shout të ardhshëm "VIP Shpija".

Në vipshpija.com mund të gjeni të gjitha lajmet e fundit nga show VIP Shpija, diskutime, foto dhe video. Pas fillimit te shout do keni mundësi ta shihni live 24 orë në dite.

 

 

VIP Shpija do të filloj në muajin Prill, në të do jenë 12 banorë. 9 konkurent dhe 3 humoristat nga grupi stupcat si një konkurent i vetëm.

 

post-4410-1269676389_thumb.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...