Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
VeriuNews

Veriu Lajme: "Kartat Falso", Qeveria, padit Ruçin ne prokurori

Recommended Posts

Ministria e Brendshme dorëzoi kallëzim penal në prokurorinë e Tiranës kundër Partisë Socialiste me akuzat “falsifikim letërnjoftimesh” dhe “perhapje e informacioneve të rreme”. Padia penale i referohet deklaratave të bëra pak kohë më parë në Parlament nga kryetari i grupit kuvendor të PS-së, Gramoz Ruçi, i cili tregoi publikisht disa karta identiteti që sipas tij në disa raste dotëzoheshin nga ...

 

http://www.aol.al/idx/?ind=lajme&op=...w&iden=2046

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...