Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
admirkraja

Skandali i Inis gjonit

Recommended Posts

Guest

QUOTE (admirkraja @ May 4 2006, 03:14 PM)
Ja dhe Skandali i dale i Inis gjonit ne fillim Maji 2006 ne qender te tiranes, ku brenda ne nje shtepi bashke me  te dashurin e vet lozin "bumb ubm uf uh uh ah ah "pasi kan pi dhe drohge!

INIS GJONI
shikim te mbare, ama largoni femijet nga ekrani

blink.gif

Ne kete forum eshte e lejuar postimi me teme erotike (JO PORNOGRAFIKE) dhe terminologjia qe perdoret eshte ajo e anotomise standarte.

 

 

Veriu.org nuk mban asnje pergjegjesi per publikimin e kesaj video, pasi nuk eshte hostuar nga ne si staff...

 

per arsye morale ndalohet shikimi e shkarkimi i kesaj video nen moshen 18 vjec.

 

Link eshte c'aktivizuar, nqse dikush eshte i/e interesuar per ta pare, mjafton te coje nje PM adminave:

 

GONNY

GENTO

el-Che

 

flm per mirekuptimin

STAFF!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Inis gjoni eshte nje vajze shume e bukur.mgjte ajo vazhdon ende te jete beqare.si ka mundesi qe nje bukuroshe e tille nuk po gjen shpirtin e saj binjak?ndoshta nuk ka gjetur ende nje mashkull tipik per format e saj.te gjithe ju qe pretendoni qe jeni miq te saj mos merni kot inisiativen tia shprehni dashurine inisit sepse ajo nuk ka aq guxim sa te prishe nje sho0qeri per hir te nje flirti.duket qe inis ndryshon shume nga vajzat sexy qe kemi filluar ti shohim shpesh ne ekran.ajo di te flase dhe madje te jap pergjigje shume me spec per te gjithe at ate cilet ia bejne per borxh.te lumte inis!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

kjo eshte e cituar nga BBF,

 

ajo qe me habit mua eshte se arrin te behet dicka e tille, vertet, s'kisha pare gje te tille me protagoniste shqiptar, por edhe me vjen keq si shqiptar qe jam....

 

 

shnosh kryte se kapuca ka boll

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAA nuk e di se per cfare loje te piste e ke fjalen.Per sa i perket videos kemi vendosur qe ne si staf te mos lejojme kedo ta shohe dhe kjo vetem per arsye etike e morale.Shume veta preferojne ta gjejne ne rrjet pa na pyt hic ne kshu qe mund ta besh edhe ti ....... Per sa i perket adreses po ta vizitoje i cik me shpesh portalin do te ishe me i informuar se adresa eshte www.veriu.org edhe por edhe www.aol.al vazhdon te jete dhe se kuptoj ca te ndryshon ty duke qene se gjithcka eshte si me pare. Sic e thane edhe anetaret e tjere te stafit je i lutur te shkruash germa te vogla (caps lock off). Shnet e gjithe te mirat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

GONNY GENTO el-Che, nuk me duket ide e mire qe ate video tja jepni kujt ja kerkon une per vete e kam po mos e beni te ditur se ajo eshte nej gabim qe cdo njeri e ben ne jete sic e kemi ber te gjithe. Troc mos e reklamoni ne web sitin tuaj se nuk e imagjinoni dhimbjen qe i shkaktoni nje njeriu dmth inisit, pavarshisht qe e dim te gjithe qe kush eshte ajo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Speed mire se erdhe ne radhe te pare!! Videon normalisht kushdo qe ka sadopak experience nga webi dhe inteneti ne pergjithesi eshte ne gjendje ta gjeje,shume forume dhe site te ndryshme e mbajne ate si trofe dhe ne s me duket ta kemi bere nje gje te tille.Mqs video nuk eshte per tu pare nga te gjithe kemi vendos qe t ua japim atyre qe ne mendojme se mund ta shohin mqss pak a shume shumicen e anetareve te rregullt i njofim.Ne kete portal ka anetare (femra) qe jane minorene qe une i njoh personalisht dhe s do me vinte mire qe te shohin nje video te tille te vendosur nga ne si staff.Ato ndoshta shkojne ne nje forum tjeter dhe e kane videon ne plan te pare kjo s eshte pergjgjesi e jona.Mua me vjen keq per ate qe i ka ndodhur Enisit dhe jam i mendimit se ne jeten private nje njeri ka te drejte te beje ca ti doje zogu i qefit por me ben pershtypje gjithe kjo uri dhe padurim i shqiptareve qe mezi presin te shofin dike qe ben gabim ti hidhen ne shpine.E dime se ajo nuk eshte e vetmja qe ben nje gje te tille por perderisa nuk i ben keq kujt tjeter pervec vetes per mua mund te vazhdoje ta beje sa te doje,eshte e drejte e saj dhe kujtdo tjeter.Ciao Speedo ..... vieni prape wink.gif wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si per fillim, kush eshte kjo mo , me duket e kam lexu diku se eshte topmodele apo nejse.... Video me nje femer naked, big freaking deal, dihet se ne Shqiperi (dhe kudo tjeter ne bote) kur ke para dhe pin droge nuk din cfare ben. Po ai shkerdhata qe na paska marre ne camera phone, po te ishte aq trim kishte nxjerre dhe fytyren e tij, se nuk kishte njeh ne drite neser... Ca behet mes nje cifti eshte private dhe duhet te mbetet ashtu me droge apo pa droge. Ketu ne video nuk eshte ndonje gje e papare apo e pabere, perves droges qe jo cdo kush e pin.

 

P.S : Une se kam pare videon jo por ca me kan thene biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Speed besoj se gento jua shpjegoje shume mire pozicionin tone dhe arsyet perkatese.

Skandali i Inisit nuk eshte cfare ka bere po cfare eshte publikuar si video. Nese ne do marrim shume nga skandalet e VIP -ve boterore jane shpesh perfshire nga skandale seksuale, (Bill Klinton me Monika Lewinski, Michael Jackson si pedofil, etj.. si TopModel, Aktore). Dhe nuk eshte fundi i botes se u publikua nje video e nje vajze te cilen e kemi pare si : kengetare, Prezantuese etj.. Un di edhe shume vajza te ashtuquajtura VIP te cilat bejne te njejten gje (biles kete gje e kam ditur shume kohe para publikimit te videos) mjafton te pyesesh ne Hotele ne durres.

Ne shqiptaret nuk kishim ndeshur mepare ne nje ngjarje te publikuar me video dhe gjema qe ka krijuar eshte e madhe.

Un nuk pajtohem me faktin qe Inis duhet te mbahet si viktime.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nje gja sduhet ta harrojm se ne tv cdo prezantues ose aktor aste ne sherbim

te publikut, te sjedhet ne ekranin tv ose ne dieni te publikut doh jet nje hupje kolosale e kultures se shiptarit dhe duhet te luftohet ne cdoh menyr , jetoj ne perendim dhe e di cdon me than droga shume ma i kiqe se anje semundje shipnia

ashte e vogel doh ta ndjem shum shpejt thimbjen e kesaj punet KINI KUJDES SHUM me respek thethi aus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (admirkraja @ May 4 2006, 04:14 PM)
Ja dhe Skandali i dale i Inis gjonit ne fillim Maji 2006 ne qender te tiranes, ku brenda ne nje shtepi bashke me te dashurin e vet lozin "bumb ubm uf uh uh ah ah "pasi kan pi dhe drohge!


blink.gif

Hahahahaha kete bisede e degjova ne Kosove. Fillimisht se besova por me ne fund paska skandale hollivudiane edhe ne Shqiperi.

Po nuk di pse u be publik... mbase Inisi ska bere pagesen e majme te kerkuar...

Gjithesesi Inisi eshte per ambjentin shqiptar nje dive si maria karej ose Witni Hjuston.

Nuk vlen me harxhu kohen per kete ceshtje...

Robi ben cka i don zemra dhe ....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un e kam thene edhe mesiper qe nuk e shoh si dicka aq skandaloze (si veprim). Skandali qendron tek video pra video e perhapur mund te quhet skandal sepse ne fund te fundit sex bejne te gjithe edhe ska asgje per t'u cuditur. Ajo eshte single e mendoj se ka te drejte te beje sex me ate qe i pelqen. Ndersa kokaina eshte dicka anti-ligjore dhe per kete do perballet me drejtesine.

Share this post


Link to post
Share on other sites
QUOTE (breshka @ May 15 2006, 05:37 PM)
por as kokaina per perdorim vetjak nuk eshte e jashtligjme....apo jo?

Sinqerisht nuk kam parasysh pikat e ligjit kunder perdorimit te substancave narkotike. Mendoj se nuk eshte e paligjeshme vetem deri atehere kur je i zbuluar nga policia dhe ata kane prova per kete gje. Nese ata kane prova se 'ju' perdorni kokaine nuk mund t'ju thuash se e kam ble ne dyqan ose jo nuk kam pi. Pra, duhet te japesh llogari se ku e keni marrur ndoshta nuk denohesh por duhet te tregosh se ku e keni marre.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

varet nga sasia, por te pakten me sa u duk te videoja e inist, ishte nje pjate plot, sa me bo dru nje lagje te tere cool.gif cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mua nuk me duket se pjata eshte plote megjithate pjata eshte e bardhe dhe nuk duket shume mire sasia.... po kto gjana tja leme policise se ne nuk jena fort kompetenta per kete pune tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sinqerisht qe deri tash nuk e kam pase njohur kaq hollesish enis gjonin bile diten tjeter me gonin po i thoja se e kishte iris e jo inis emrin. ç'ka i ka prish asaj ne imazh? asgje. drogen po e merr edhe kush s'asht i famshem e jo te famshmit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja more droge 1 ose 2 her cfar vure ne vij???? asgje per keto njerez me mir mos lodhesh fare duke fol, e shuft mortja e shuft..... nuk po mbahen me kto shqiptaret, duket sikur i ke leshuar nga sinxhirat... pervec kesaj inis eshte nje tjeter shqiptare ,qe ben porno star per pune ne amerik, por kan apo skan turp keto femra????

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

sinqerisht qe deri tash nuk e kam pase njohur kaq hollesish enis gjonin bile diten tjeter me gonin po i thoja se e kishte iris e jo inis emrin. ç'ka i ka prish asaj ne imazh? asgje. drogen po e merr edhe kush s'asht i famshem e jo te famshmit.

 

 

skandali i inisit u harru tani, mas pilafit po kujtohesh ti? :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...