Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
g°n

Lenda shkollore qe urrenit me shume dhe donit me shume

Recommended Posts

:inatosur: :inatosur: :inatosur: :fuck: :fuck: :fuck: VIZATIMI TEKNIK :inatosur: :inatosur: :inatosur: :inatosur: pak se nuk kisha durim e masanej edhe presori me pati marre inat se pata fute speca djegesa ne stufe te druve :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E forte kjo puna e gentos me speca...... :dance13fm0uv: .

 

Ndersa un per vete lenda ime me e preferua padyshim qe qe gjithmone ka qene dhe ngelet HISTORIA.

Sa per ato qe s'me kane pelqyer kane qene te shumta duke nise qe nga matematika,fizika e frengjishtja se shkoja keq me profesorin te kjo e fundit......Kush e ka ba shkollen ne shenkolle di se per ke behet fjale. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ndersa un lenda e preferuar ka qene ajo e fizikes edh pse nuk isha i afte ne lendet e sakta por kishte pjese te fizikes qe pelqeja me shume praktiken sesa teorine.

 

Ndersa lendet qe urreja kane qene shume si matematika, kimia, etj. shpesh edhe pse lenda ishte interesante ajo behej e urryeshme per shkak te profesorit qe e jepte ate.

 

Ndersa lenda per te cilen jam penduar qe nuk kam mesuar eshte frengjishtja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deri qe u hapen bilardot ka qene matematika, ne pergjithesi kam qene mire ne te gjitha lendet deri nga klasa e 7 .

Per te urryer kam kam urryer lenden e Frengjishtes, vdekje e kam pasur , sidomos kur ishe ne shkolle te mesme ne Shenkolle.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Deri qe u hapen bilardot ka qene matematika, ne pergjithesi kam qene mire ne te gjitha lendet deri nga klasa e 7 .

Per te urryer kam kam urryer lenden e Frengjishtes, vdekje e kam pasur , sidomos kur ishe ne shkolle te mesme ne Shenkolle.

 

 

pse edhe ty Fran Vila ta ka dhan frengjishten? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Deri qe u hapen bilardot ka qene matematika, ne pergjithesi kam qene mire ne te gjitha lendet deri nga klasa e 7 .

Per te urryer kam kam urryer lenden e Frengjishtes, vdekje e kam pasur , sidomos kur ishe ne shkolle te mesme ne Shenkolle.

 

 

pse edhe ty Fran Vila ta ka dhan frengjishten? :P

Po mor dreqi ai ma ka bere .

E pata takuar para pak vitesh dhe piva nje kafe me te ,

Dhe i thashe njeri me inat se ty skam pasur njeri , e di tha . sa jane si puna e jote me tha.

Edhe pse sot jam penduar qe nuk e kam mesuar frengjishten .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...