Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
VeriuNews

Veriu Lajme: `Vorio Epiri´, takim sekret Berisha-Bollano

Recommended Posts

TIRANE-Kryeministri Sali Berisha ka zhvilluar një takim sekret në zyrën e tij me kreun e organizatës së minoritetit etnik grek, Vasil Bollano. Takimi është zhvilluar katër ditë më parë dhe në lidhje me të nuk ka pasur asnjë njoftim paraprak. Lajmi është konfirmuar zyrtarisht për “Gazeta Shqiptare” nga OMONIA, ndërkohë që është pasqyruar gjerësisht edhe në agjencinë e saj të lajmeve në internet ...

 

http://www.aol.al/idx/?ind=lajme&op=...w&iden=1669

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...