Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
g°n

Mosha ideale per martese...?

Recommended Posts

Per gocat 24-35 ndersa per cunat 28-40 ^_^

 

 

Shkodrant e vjeter gjithmone kan thane se duhet me u martu 40 vjeç ,

keshtu ke kohe me u argetu 40 vjet e para e te dytat mrapa te zan hallet :D

 

po arrite ne ate mosh pa u martua, mos u marto...XD

Share this post


Link to post
Share on other sites
per ne cunat mos ti kalojm 30, kurse per gocat 25 se per ndryshe ngelin ne dere :tongue: lol

 

....

 

po arrite ne ate mosh pa u martua, mos u marto...XD

 

Hahaha tallesh apo e ke seriozisht? Ky pohim juaji sipas meje ben pjese ne anen e keqe te mentalitetit qe kane shqiptaret ....

sidoqofte gjen me pak meshkuj nen 30 vjeç qe jane me te vertete gati per martese, e kam fjalen per plotesimin e disa

kushteve psikologjike-"shoqerore" -.. qe me te vertete e bejne dhe i japin edhe vete marteses nje kuptim/sens tjeter pervec atij te prokrijimit... shtoj gjithashtu se nuk jam dakord me martesat me shkuesi dhe se para martese duhet me te vertete ta njohesh partnerin/en

me te cilin/en ke ndermermend te kalosh "jeten" permes menyrave te ndryshme ku nje nder te cilat mund te jete dhe bashkjetesa, nese ti

Talexhi arrin ti bash te gjitha kto prara se ti kalosh te 30 , te heqim kapelen :P....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Per gocat 24-35 ndersa per cunat 28-40 ^_^

 

 

Shkodrant e vjeter gjithmone kan thane se duhet me u martu 40 vjeç ,

keshtu ke kohe me u argetu 40 vjet e para e te dytat mrapa te zan hallet :D

 

kusho po me sugjeron te martohem??

jo mo kushe , kur ta doje zemra jote me u martu ,,,, ktu flitet per popullsine ne pergjithesi... e jo per persona te veçante si neve ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Per gocat 24-35 ndersa per cunat 28-40 ^_^

 

 

Shkodrant e vjeter gjithmone kan thane se duhet me u martu 40 vjeç ,

keshtu ke kohe me u argetu 40 vjet e para e te dytat mrapa te zan hallet :D

 

kushopo me sugjeron te martohem??

vec mos na harro te na thirresh ne dasem :D

 

Rrini beqare mor milet pse doni me e ba veten me dhimbje koke ?

 

u msove me pjatat me duket ben :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nuk besoj se egziston ndonje date apo moshe ideale per tu martuar.......nese mendon se ke gjetur personin e duhur mund ta besh ne c'do moshe (jo-18 vjec vetem).

Nuk mund te themi u berA 26,27,30,35 dhe o burra te marrim c'te na dal perpara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...