Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
BeniT

Sex anal

Recommended Posts

Kam lexuar ne nje forum tjeter, ai djali thoshte se i ka ndodhur nje shokut te tij, po nejse. Nje vajze per mos te humbur virgjerine per ta ruajtur per diten e dasmes, apo per burrin, ben sex anal me dashnorin. si e mendoni ju ? per mendimin eshte gjeja me e ulet qe kam nigjuar, jo per faktin qe ka bere sex anal por per faktin e ruajtjes se virgjerise, per mua ajo vajze ka humbur virgjerine dhe moralin,

Share this post


Link to post
Share on other sites

haahahaha cme ke ba me qeshe loool....

Dicka te tille kam degjuar edhe per vajzat marokine ne itali.... nejse

Sexi eshte dicka kenaqesie , jo halli ... me duket

Sipas meje me mire ta beje fare (ne menyre normale) se sa te vazhdohet.

E para: duke bere sex anal ka humbur virgjerine jo ne menyre anatomike por te ndjenjes, dashurise, pasionit dhe pergjegjesise mbi vete ne rastin kur e ben me nje dashnor.

E treta: kur te shkon halli deri ne sex anal per te mbajtur virgjerine.... me mire beja vetes bam bam dy here. Kjo ndodh vetem ne shqiperi ku mentaliteti ndalon femrat te bejne sex deri diten e dasmes.

 

Sexi anal zakonisht (sipas zakonit europian) behet ne cifte ku duan te provojne dicka te re mes tyre, pra eshte dicka qe vjen shume prapa te berit sex normal.

....gjithmone sipas meje

Share this post


Link to post
Share on other sites

..............

ato pikat jane neveria......

Nuk arrij te imagjinoj dot nje femer qe thote qe nuk do te prishe virgjerine por i lejon vetes nje gje te tille... sepse virgjeria eshte (per mua) para se gjithash nje gje shpirterore...dhe nje femer duhet te vendose vete se kur dhe me ke duhet ta prishe virgjerine....po per fat te keq ne vende si ne shqiperi dhe ne marok ndodh akoma qe nese burri nuk e gjen gruan ashtu sic do ai te henen e kthen ne shtepine e saj....(sic ndodhi para 3 vjetesh ne shengjin) megjithese kjo nuk justifikon seksin anal (apo dhe ate oral)...... mad.gif mad.gif mad.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tashi me fole te drejten primen se mund te jete dicka exituese soe nje gje e re ne sex por eshte teper neveri dhe edhe une njoh shoqe te mija klase qe e benin nga prapa per me ngel virgjeresha, por sic thate edhe ju me siper ajo jo vetem humb virgjerine por edhe moralin dhe humbet si njeri dhe dinjiteti saj bie aq poshte sa as ajo nuk e imgjinon

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (notis @ Feb 28 2006, 08:25 PM)
edhe une njoh shoqe te mija klase qe e benin nga prapa per me ngel virgjeresha,

Dhe kete pune jua ke ba shoqeve more Notis turp e faqja e zeze per ty pra.. ohmy.gif ohmy.gif biggrin.gif hahahahahahahahaaaaaaaaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (BeniTale @ Mar 1 2006, 12:51 AM)
Dhe kete pune jua ke ba shoqeve more Notis turp e faqja e zeze per ty pra.. ohmy.gif ohmy.gif biggrin.gif hahahahahahahahaaaaaaaaaa

Une thashe se i njoh se kush kan kene se une sua kam ba ate pune

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

s'paskeni pune tjeter mo, po tu nxjerr statistika se deri ku ka arrit te veshi apo te hunda...

 

 

...para se te postojme ketu, them se duhen menduar fjalet qe shkruajme, e jo ashtu hajt... bjeri t'i biem se na del mire...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Po flitet per seksin anal ne pergjithesi apo per seksin anal qe bejne vajzat per te ruajtur virgjerine para marteses? se ku bazoheni ne disa raste te ralla mad.gif mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Qka te shkruaj per ket tem , shum veshtir po e kam vetem po e them mendimin tim : Sexi eshte gjeja ma e mir ne jet , por jo sexi anal , ket pun e bejn vetem Shtazet apo ma mir me than Kafshet e egra.

Share this post


Link to post
Share on other sites
QUOTE (bera @ May 30 2006, 02:15 AM)
Qka te shkruaj per ket tem , shum veshtir po e kam vetem po e them mendimin tim : Sexi eshte gjeja ma e mir ne jet , por jo sexi anal , ket pun e bejn vetem Shtazet apo ma mir me than Kafshet e egra.

lol

bera, kafshet jane te rregullt, e bejne normalisht biggrin.gif

Jemi NE ata/ato qe e bejme ne menyra te cuditeshme smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se kisha lexuar ndonjehere kete topic, por qenka interesant. Eshte e vertete qe keto gjera ndodhin ne Shqiperi edhe ne ndonje vend tjeter te botes. Por e keni pyetur veten pse? Ne pra brezi i ri e mbajme veten te emancipuar, por nga ana tjeter degjon lloj lloj historirash per virgjerine. Arsyeja pse kjo ndodh eshte sepse prinderit tane jane rritur ne nje ambient te mbyllur ku sexi ka qene tabu. Domosdo sma merr mendja qe ndonjerin nga ne e kane mesuar prinderit te bejne sex sa me njerin sa me tjetrin, qofte djali apo vajza. Ateher pse ndodhin keto gjera? Opinioni, mentaliteti. Shqiperia ka perparuar nuk e them ate , por akoma nuk ka arritur avancimin ku sexi te konsiderohet si gjeja me e zakonshem. Mbase kjo ne Kryeqytet apo ne disa qytete te tjera te Shqiperise, por ne zonat e thella mentaliteti i ruajtjes se virgjerise egziston akoma. Sa shuuuuuuume u zgjata edhe une. :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

besoj se nuk eshte e domosdoshme te mos jesh e virgjer. Puna te mos kthehet ne hobi :D sexi. Seksi anal un e quaj thjesht nje eksperience ndryshe ose mund ta fusim tek "lojerat" qe behen ne cift.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

nuk them se nuk mund te ekzistojne gjera te tilla por dua te them se e gjithe kjo nuk ka nje kuptim te mirefillte. edhe po nuk tradhetove me trup por e ke ne mend te tradhetosh eshte gjithmone tradhetim immagjino atehere seksin anal.

persa i perket asaj qe tha "bera" se seksin anal e bejne vetem shtaset me duhet te shtoj e te them se disa femra (me probleme ndoshta) arrijne ne orgazem vetem nepermjet seksit anal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...