Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
SimboliXY

Një leter për mamanë !

Recommended Posts

E dashur mami, më vjen keq të të them se jam larguar me të dashurin e ri.

Tek ai kam gjetur dashurinë e vërtetë, veç t'a shofësh, është kaq i këndshëm me gjithë ato tatuazhet e tij, me piercing dhe me atë motorin e madh e të shpejtë.

Por nuk mbaron me kaq, mami: më në fund jam shtatëzëne dhe Sulo më thotë që do t'ia kalojmë shumë mirë sëbashku në rulotën e tij ne mes të pyllit .

Ai dëshiron te ketë shumë fëmijë të tjerë dhe kjo është dhe ëndërra ime. Dhe me qëne se kam zbuluar se mariuana nuk të ben keq, ne do t'a kultivojme dhe për miqte tanë , kur atyre do t'u mungojë kokaina dhe ekstazy për të cilën kanë nevojë.

Ndërkohë shpresoj që shkenca të gjejë një kurë për AIDS-in në mënyrë që Sulo të shërohet : ai e meriton këtë!

Mos u shqetëso mami , jam 15-vjeçe dhe di të kujdesem për veten.

Shpresoj të vij të takoj së shpejti kështu mund të njohësh dhe nipat e tu. Vajza jote e dashur.

 

P.S.: laqe llaqe budallaqe te genjeva mami ! Jam te kumshia. Doja te te thoja qe ne jete ka gjera me te keqija sesa fatura qe te kam lene mbi komodine . Te dua shume !

 

Meri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...