Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
breshka

auguri

Recommended Posts

me thene te drejte un ja hedhi cdo dite nje sy forumit...por jo krejt ne imtesi,pasi ato ditlindjet gjenden ne nje vend qe nuk eshte ne plan te pare...ndoshta moderatori i forumit duhet tu gjeje nje vend me te "dukshem" ditlindjeve ne menyre qe te mos na shpetojne keto gjera.

 

Gjithsesi GENTOS i urojme te behet 100 vjec...e ditlindja dhe viti tjeter e gjet me INTERIN ne zemer :D :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gjithsesi GENTOS i urojme te behet 100 vjec...e ditlindja dhe viti tjeter e gjet me INTERIN ne zemer :D :D :D :D

 

 

Hahaha ma mire thuj mos te gjete viti tjeter se sa te gjete interist...........magari juventin :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

... ju paci faqen e bardhe te 2 po pjesen e funit te urimit me duket se do e fshij.... :P :P :P

'dikush' si e di a e man men ftyren teme ate dite qe takuam Albertinin ne via Turati ne Milano :jester: :jester:

po te ishte me zgjedhe sdq vetem interist s do bahesha kurre.... me vjen keq Anton po ke pase fatkeqesi te jesh i tille :tongue: :tongue:

Share this post


Link to post
Share on other sites
... ju paci faqen e bardhe te 2 po pjesen e funit te urimit me duket se do e fshij.... :P :P :P

'dikush' si e di a e man men ftyren teme ate dite qe takuam Albertinin ne via Turati ne Milano :jester: :jester:

po te ishte me zgjedhe sdq vetem interist s do bahesha kurre.... me vjen keq Anton po ke pase fatkeqesi te jesh i tille :tongue: :tongue:

 

ehhhhhhhhhhhh come un bambino davanti alla sua prima macchinina (una farrari radiocomandata).... :o :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :o

Share this post


Link to post
Share on other sites
... ju paci faqen e bardhe te 2 po pjesen e funit te urimit me duket se do e fshij.... :P :P :P

'dikush' si e di a e man men ftyren teme ate dite qe takuam Albertinin ne via Turati ne Milano :jester: :jester:

po te ishte me zgjedhe sdq vetem interist s do bahesha kurre.... me vjen keq Anton po ke pase fatkeqesi te jesh i tille :tongue: :tongue:

 

po te isha anej (ne itali) si dhurate per ditlindje do te beja bluzen e ibrahimovicit...se i pelqen shume edhe ancelotit. :tongue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...