Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
Kristjana

URIME BRESHKA

Recommended Posts

u plake breshke moj. pavaresisht se breshka ec avash vitet ecin shpejt... datti da fare :P

 

Edhe 100 dimra te tjere :)

ua sa i keq........... pse mo dimer do me kaloje jeta mu .... :ranting: :ranting:

pastaj ca mi devo dare da fare ma shume.... me punu po punoj , me studiu po studioj.... me u feju u fejova... tesh vec kur te baj naj breshkoline te vogeln se zdi ca me ba ma teper... :tongue: :tongue: :tongue:

nejse faleminderit shume edhe pse pak me vonese nuk ka gja se dhe un vete me 14 e kam festu :dance13fm0uv: :dance13fm0uv:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
tesh vec kur te baj naj breshkoline te vogeln se zdi ca me ba ma teper... :tongue: :tongue: :tongue:

 

Beh xke no. Po ky cifti i veriut a ka ba nej kalafmi ala ....Notis&Eternita

Sepse dua te shtoj antaret jo per gja

Share this post


Link to post
Share on other sites
tesh vec kur te baj naj breshkoline te vogeln se zdi ca me ba ma teper... :tongue: :tongue: :tongue:

 

Beh xke no. Po ky cifti i veriut a ka ba nej kalafmi ala ....Notis&Eternita

Sepse dua te shtoj antaret jo per gja

 

Nuk besoj se kam fol ne pm me lolen po nuk me ka thane gja.... po nejse kur te kene ai eshte automatikisht antare...i japim pashaporten e veriut portal :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duke te uruar edhe 100 vite te tjera breshka......po te jap ne forme "dhurate" per ditlindjen nje informacion per breshkat......Breshka me jetegjate ne bote mendohet te jete gjetur ne spanje dhe mendohet te kete pasur nje jete afro 250 vjecare.qenia e gjadhe absolutisht me e vjeter ne bote.Edhe nqs kurioziteti nuk eshte 100% i saket gezoju me faktin se breshkat jane qeniet qe jetojne me gjete e me ne bote...ato bejne jete shume te ngadalet,,,,,,,ndaj dhe ecin ashtu....pac jetgjatesine e breshkes sanjolle...ciao

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
eh sot e kam vertete te pakten kshtu me ka then mami....:P

faleminderit shume per urimin :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv:

 

 

pse sa ditelindije ke ti? kesaj i thone me mashtru shtetin :paladin: :paladin:

 

urime ditelindjen e u befsh plake 100 vjece

Share this post


Link to post
Share on other sites
Duke te uruar edhe 100 vite te tjera breshka......po te jap ne forme "dhurate" per ditlindjen nje informacion per breshkat......Breshka me jetegjate ne bote mendohet te jete gjetur ne spanje dhe mendohet te kete pasur nje jete afro 250 vjecare.qenia e gjadhe absolutisht me e vjeter ne bote.Edhe nqs kurioziteti nuk eshte 100% i saket gezoju me faktin se breshkat jane qeniet qe jetojne me gjete e me ne bote...ato bejne jete shume te ngadalet,,,,,,,ndaj dhe ecin ashtu....pac jetgjatesine e breshkes sanjolle...ciao

qyqja nane 250 vjece.... ca me ba he me trem njerez :dance13fm0uv: :dance13fm0uv:

Une boll e shemtut :queen: jam tesh e re imagjinoje 250 vjece..... :paladin:

faleminderit cum cum si per urimin si per dhuraten imformative :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Duke te uruar edhe 100 vite te tjera breshka......po te jap ne forme "dhurate" per ditlindjen nje informacion per breshkat......Breshka me jetegjate ne bote mendohet te jete gjetur ne spanje dhe mendohet te kete pasur nje jete afro 250 vjecare.qenia e gjadhe absolutisht me e vjeter ne bote.Edhe nqs kurioziteti nuk eshte 100% i saket gezoju me faktin se breshkat jane qeniet qe jetojne me gjete e me ne bote...ato bejne jete shume te ngadalet,,,,,,,ndaj dhe ecin ashtu....pac jetgjatesine e breshkes sanjolle...ciao

qyqja nane 250 vjece.... ca me ba he me trem njerez :dance13fm0uv: :dance13fm0uv:

Une boll e shemtut :queen: jam tesh e re imagjinoje 250 vjece..... :paladin:

faleminderit cum cum si per urimin si per dhuraten imformative :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv:

Share this post


Link to post
Share on other sites
pse sa ditelindije ke ti? kesaj i thone me mashtru shtetin :paladin: :paladin:

 

urime ditelindjen e u befsh plake 100 vjece

 

une e kam ditelindjen sa here me merr malli per dhurata... lalala :dance13fm0uv: :dance13fm0uv:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...