Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
VeriuNews

Veriu Lajme: "Durres-Kukes", dosja ne Gjykaten e Larte

Recommended Posts

Prokuroria e Pergjithshme ka derguar ne Gjykaten e Larte dosjen hetimore per rrugen Durres-Kukes.Lajmin e bejne te ditur burime prane institucionit te akuzes, sipas te cilave per kete ceshtje do te gjykohen ministri i Jashtem Lulzim Basha, ne cilesine e ish-ministrit te Transporteve dhe drejtori i Rrugeve, Andi Toma.Dy zyrtaret akuzohen per shperdorim detyre dhe favorizim ne tender.

 

http://www.aol.al/idx/?ind=lajme&op=...w&iden=1036

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...