Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
Simba

Mbas studimeve ku do mbyteni...? Sa garanci keni se do punoni ne ate dege per te cilen po studioni.

Recommended Posts

Un per vete kam mbaruar sivjet fakultetin dhe kam pare mjaft shoke dhe shoqe te mia te cilet jane pa pune por edhe qe punojne si: kamariere,picajola,guzhinier ose sillen verdalle pasi ne shqiperi nuk ka asgje te sigurte.....Cfare mendoni per kete fenomen ju te gjith qe jeni ne shkolle ose keni mbaruar por qe edhe punoni.....

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Un per vete kam mbaruar sivjet fakultetin dhe kam pare mjaft shoke dhe shoqe te mia te cilet jane pa pune por edhe qe punojne si: kamariere,picajola,guzhinier ose sillen verdalle pasi ne shqiperi nuk ka asgje te sigurte.....Cfare mendoni per kete fenomen ju te gjith qe jeni ne shkolle ose keni mbaruar por qe edhe punoni.....

 

Une do behem roje :D

 

 

Se di eshte ndoshta pak shpejt te flas per veten.

Share this post


Link to post
Share on other sites
:tongue: :dance13fm0uv: mos u preokuponi se McDonald vetem laureati assume :jester: :dance13fm0uv:

ban be ...hahahaha... a kta kan lujt mensh sak edhe ba vaki nje gja e tille se tashme kerkojne gjanat ma absurde qe egzistojne... :triniti:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...