Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
Pëllumb Syku

Sex per Para

Recommended Posts

Ne Shqiperi kohet e fundit "dynjaja" po e interpretojne disi me ndryshe kurverimin, pra si nje rast te ri te vecante ne historine njerezore apo me mire Shqiptare pasi rrethanat edhe pse te ngjashme me ato te nje kaluare te afert (ne rangun boteror) per moralin e te interesuarve eshte thjesht dicka e paevitueshme.

Komentojeni sipas qejfit tuaj kete teme por kini parasysh te gjitha veshtiresite e personave te siperpermendur: te cilat mund te jene te ngjyrave nga me te ndryshmet.

Po permend disa:

Veshtiresia e perballimit te jetes ne nje ambjent ku bashkejetojne cuditerisht mire paradokset nga me te medhate te njohura ndonjehere.

Moda e fundit nder shtresa te popullsise se re shqiptare. (merreni me mend se cila eshte)

Doket, kultura dhe injoranca.etj, etj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...