Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
naimmustafa

sa dashnore keni pasur ne jete dhe kur keni bere sex per here te pare

Recommended Posts

per te mos genjyer une po e filloj me veten time,kam pasur kater te dashura dhe me tregu ne te vertete me dy prej tyre kam bere sex ndersa me dy te tjrat vetem dashuri.pra ne moshen 19-vjecare kam rene per here te pare ne sex(ose shqip kam kryer marredhenie seksuale),ju lutem te jeni sa me real ne kete teme pasi eshte shume e zgjeruar ne kete kohe dhe shume praktike si teme per te gjitha moshat pothuajse. :queen: :wizard: :jester:

Share this post


Link to post
Share on other sites

o Naimo me duket se nuk e paske shume te qarte nocionin e 'dashnores' ose nuk e kam kuptu mire une :)

Ka te dashur,te fejume,grua e masanej 'dashnore'....

per sa i perket thelbit te temes NO COMMENT :paladin: :paladin: :inatosur: :inatosur: :66:

Share this post


Link to post
Share on other sites
ktu ke "sex per here te pare" mund te quhet edhe per dorinen?? :D

 

 

Kush o dorina re? Dorina Kyci e? :P :tongue:

 

Nese po ma mer mendja se mund ta pranojne ne teme, se gjith e kan pas dashnore cafken :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
ktu ke "sex per here te pare" mund te quhet edhe per dorinen?? :D

 

 

Kush o dorina re? Dorina Kyci e? :P :tongue:

 

Nese po ma mer mendja se mund ta pranojne ne teme, se gjith e kan pas dashnore cafken :D

loool rri urte moj.

Ne fakt Woody Allen thote "Mos e shani sepse eshte dashuri me dike qe dashuroni" :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
ktu ke "sex per here te pare" mund te quhet edhe per dorinen?? :D

 

 

Kush o dorina re? Dorina Kyci e? :P :tongue:

 

Nese po ma mer mendja se mund ta pranojne ne teme, se gjith e kan pas dashnore cafken :D

loool rri urte moj.

Ne fakt Woody Allen thote "Mos e shani sepse eshte dashuri me dike qe dashuroni" :P

 

 

Dashuria jetes...sja kan fut kot kur kan thon dashuria par nuk harrohet :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
o naimmustafa, veshtire se tash pergjigjet kush me sinqeritet kesaj teme pasi ne ne kete forum te gjithe e njohin njeri tjetrin e te gjithe i druhen kush me pak e kush me shume mendimit apo gjykimit te tjetrit. Edhe se me mentalitetin e kemi nje cike me te hapur se shume tjere shqipetare, akoma kemi mendjen e verberuar nga ca tradita tona..

 

Sic thote edhe `xoxi` ketu eshte e veshtire te pergjigjesh pasi pothuajse te gjithe njihemi me njeri tjetrin ose mendojme se mund te njihemi ne nje te ardhme jo te larget dhe eshte e veshtire te jemi te sinqerte dhe as te genjejme pasi s´mund te nxjerrim ``perfitime´´.

 

Kom turp me e thon :P

 

Dikush tjeter mund te kete turp me e than pasi te tjeret mund te habiten me numrin tmerresisht te madh apo te vogel pasi jetojme ne nje shoqeri qe s´rresht se veni epitete, edhe te pa shprehura.

 

ktu ke "sex per here te pare" mund te quhet edhe per dorinen?? :D

 

Dikush tjeter mund te themi se ia ka marre "doren" apo "duart" saqe ia ka turbulluar trurin.

 

...prandaj Une me mire po hesht ashtu sic dhe heshten gjithe te tjeret duke lene nje medyshje "perverse" ne personazhin imagjinar qe dikush mund te krijoje mbi imazhin tim.

 

p.s ishte thjesht nje shaka kjo.

Mos u inatosni me mua!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kom turp me e thon :P

 

Dikush tjeter mund te kete turp me e than pasi te tjeret mund te habiten me numrin tmerresisht te madh apo te vogel pasi jetojme ne nje shoqeri qe s´rresht se veni epitete, edhe te pa shprehura.

 

 

 

Postimi im ishte thjesht shaka, se kjo teme per mendimin tim as nuk duhet te hapet.

Nuk eshte bisede te cilen e diskutojme ne rrethin e shoqeris perditshme.

 

Eshte dicka personale dhe mund te diskutohet mes shoqeris te ngushte ose nje personi qe ke besim :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kom turp me e thon :P

 

Dikush tjeter mund te kete turp me e than pasi te tjeret mund te habiten me numrin tmerresisht te madh apo te vogel pasi jetojme ne nje shoqeri qe s´rresht se veni epitete, edhe te pa shprehura.

 

 

 

Postimi im ishte thjesht shaka, se kjo teme per mendimin tim as nuk duhet te hapet.

Nuk eshte bisede te cilen e diskutojme ne rrethin e shoqeris perditshme.

 

Eshte dicka personale dhe mund te diskutohet mes shoqeris te ngushte ose nje personi qe ke besim :D

Totalisht dakord me njonen :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

un skam turp te them qe kam pasur shum dashnore ne jete dhe skam maruar akoma

kur nuk gje njeriun shko si bleta lule me lule dhe pastaj do ndalesh diku

po edhe kur kalon zhgenjim ne zhgenjim nuk te behet me te besosh njeri dhe pastaj del me gocat vetm per hobi

hhhhhehhhhehhhehh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...