Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
Simba

Cili Eshte Filmi Juaj I Preferuar I Te Gjitha Koherave

Recommended Posts

Un per vete i urrej filmat qe e egzagjerojne me rrena te tipit fantastiko shkencore por edhe ata kur nji aktor psh vret 20 vete me nji thike nderkohe qe ata kane automatike etj...(eshte nje rast banal ky)

Keshtu mua me pelqejne me shume atate karakterit historik si psh:gladiatori eshte nr 1. per mua..

-300 spartant

-mbreti artur

-gjithashtu me pelqejne edhe filmat humoristik si :Dy beqaret,me prezanto te tute te prezantoj te mite....40 i virgjer etj...tani e keni rradhen ju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deri tani filmi me i bukur per mua eshte " THE KINGDOM" me JAMIE FOX qe nuk e di a ka dale ne europe por per mua histori shume reale aksion dhe gjithashtu jep nje mesash te qarte per terrorizmin qe i ka ndryshu Fese Islame identitetin e saj ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...