Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
DEIV

po per xhelozine cfare mendoi

Recommended Posts

Ne nje lidhje duhet pak xhelozi.

Te pakten ky é mendimi im.Une jam xheloze''pak'',sepse njeriun qe kam perkrah e dua me shume se gjithçka.Gjithashtu edhe ai eshte pak dhe mua pelqen.Edhe pse kjo pak xhelozi ne lidhjen tone nuk na kane dhene probleme dhe as sherr...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne nje lidhje duhet pak xhelozi.

Te pakten ky é mendimi im.Une jam xheloze''pak'',sepse njeriun qe kam perkrah e dua me shume se gjithçka.Gjithashtu edhe ai eshte pak dhe mua pelqen.Edhe pse kjo pak xhelozi ne lidhjen tone nuk na kane dhene probleme dhe as sherr...

 

Ta perkrah mendimin :D edhe pse nganjehere ne si shqiptare jemi pak si shum apo jo?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ta perkrah mendimin :D edhe pse nganjehere ne si shqiptare jemi pak si shum apo jo?

 

Po tu gjonat qe nodhin vallahi duhet icik se domatja e komshiut eshte gjithmone me e kuqe.

une mendoj se xhelozia esht nje gje shum e keqe ne nje lidhje dashurie sepse aty ky ka xhelozi nuk ka besim

dhe mos te kesh besim tek ai njeri qe do me shum se veten eshte nje gje shum e vuajtshme

cdo njeri esht nga natyra pak xheloz

mgjths une jam shum xheloz por kjo eshte gjeja me ekeqe

qe ta dish se si duhet tja besh por se ben dot

po e perseris edhe nje her jam xheloz por xhelozia midis dy njerezvz qe duhen e kam fjalen

sduhet tegzistoj

vetem besimi dhe respecti

ja cfare mendoj une per xhelozine

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Per mendimin xhelozia dhe duhet tek nje cift, se i bie qe asnjeri mos te kete dashurin e tij reciproke, por kuptohet xhelozi ne nje fare kufiri.

 

Ma kete se kuptoj une :D nuk ka shume lidhje dashuria me xhelozine per mua aq sa mos te ekzistoje <_ njera pa tjetren ...>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mendoj qe xhelozia eshte dicka e keqe sepse tregon mungese besimi dhe respekti ndaj personit qe do.Ne shume raste kthehet ne fiksim dhe kjo gje shkaterron nje lihje dhe nuk e forcon ate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...