Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
g°n

Cfare u pelqen me shume vajzave tek cunat...

Recommended Posts

Guest

QUOTE (thomas @ Feb 8 2006, 04:11 PM)
pergjigje temes:
adami--Zot! pse e krijove femren kaq te bukur?
Zoti-----qe ti ta duash ate.
Adami--Zot! po perse e krijove kaq te marre?
Zoti-----qe ajo te te doje ty.
..................................................................italo calvino.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (gento @ Feb 8 2006, 10:31 AM)
..... notis kot munohesh me ju dhane te drejte femrave. Asht atje larg e ma shume se me u ba 5 minuta me nerva s ka ca t ban.Me ju dhane te drejte thojne je tu u servilos e kushedi ca ke ba qe je tu me marr me t mire,mos me ju dhane te drejte rrezik t gjujne me kpuce se gur s ka kun........ tana kto i kam me t nime eh,jo nga experienca personale. tongue.gif tongue.gif tongue.gif smile.gif smile.gif tongue.gif tongue.gif

Gento ta pshtes plotesisht deri ne fund (mendimin) se ke shume te drejte sepse me i marre me te mire fillojn me ju hy naj mendim ne koke e me ju shku kunder kapin kallashin ne dore grusht.gif grusht.gif goditje.gif goditje.gif kshuqe ma mire mos me ba za hic e me e myll se ste bie leverdi jo per gja tjeter dhe sikur thote Genti edhe une me te nigjume nder shoke se experience personale nuk kam ashu ka deshte ZOTI wink.gif wink.gif tongue.gif tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
QUOTE (chicca_x2004 @ Feb 7 2006, 08:52 PM)
...rrofte seksi femer

rrofte seksi, jam dakort por jo ai femer tongue.gif

Zoti krijoi mashkullin, pastaj e vuri ne gjume dhe nga brinja e tij nxorri gruan....

Kjo dmth qe femra lindi si konseguence (si rrjedhoje) pra Zoti as qe e kishte ndermend ta krijoje ...por tha ec po ja krijoj te caje derrasa me te tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mu kujtua nje rast ne qytetin tim rreth te qendruarit poshte te mashkullit

 

ishte nje cun ne itali dhe kishte 3 vjet pa u kthyer ,kishte gjetur nje te dashur italkiane dhe kishte bere ca foto ne njeren prej tyre ulur ne karrige ajo vajza siper ne preher

 

ai duke u mbajtur i madh po ia tregonte fotot te iatit

babai i thote :- ku je o bir se spo te shoh

 

ai i xgjigjet:- po ja o baba jam ky ketu

 

ai thote ti viktori im poshte ska mundesi nga ke dale o budall burrat s'rrine poshte dhe i gris fotorafine...

 

po ja qe nganjehere duhet te rrish dhe poshte... tongue.gif smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (SaRa_Shkodrane @ Mar 25 2006, 05:37 AM)
Une kam mesuar nje shprehje edhe e kam vertetuar qe eshte e vertete. Vajzat mendojne me tru kurse cunat me k... Tani gjejeni vet se cfare kerkojne vajzat nga nje djale e cfare kerkojne djemte nga nje vajze. biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Me bane me shkruajt edhe ketu, lol. une mund te jem dakort ne ne pjese te shkrimit tend ka raste qe cunat mendojne vetem te bejne seks ajo eshte e vertete por jo ne te gjitha rastet, dhe per sa i perket vajazave qe mendoje me tru, ca do te thuash, po sikur te them qe ka vajza qe shkojne me cuna vetem per interes, dhe ka vajza qe tradhetojne burrin ose te dashurin, me te tjere ti si u thua kesaj, mendojne me tru edhe ne kete rast,, apo me ashtu senit.... ose kam nigjua vajza ne shqiperi qe kane thene kane dalur nje pale xhinsa te ri por skam lek me i ble por filani ka lek dhe do shkoj me te sepse ai mi blen xhinsat,nejse keto jane disa sepse nuk mund te futen te gjitha vajzat ne te njejtin thes, sic edhe djemt nuk mund te futen te gjithe ne nje thes, te uroj cdo te mire Sara shkodrane,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beni un fola ne pergjithesi nuk i permblodha te gjithe djemte. Ate qe thua ti qe gocat shkojne per interes me cunat e bejne sepse kane tru ti shfrytezojne djemte. Po edhe djemte duhet ta kuptojne kur gocat shkojne per interes me ta, dhe cfare interesi kane cunat ne kete mes. Hargjojne parat e tyre. Pra prap dalim aty tek shprehja qe thashe una biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (thomas @ Apr 2 2006, 12:43 PM)
me josh fudulleku yt.
hahahaha

Ndersa mua me josh injoranca jote thomas. Une nuk e di se me cfare femrash ke pasur rastin te besh lol, por nje gje po ta them si femer qe jam vet: nese ti thua qe nje femer masturbohet menderisht ne mes te nje raporti, kjo do te thote se ajo femer nuk eshte e kenaqur nga partneri, qe mbase ne kete rast ke qene ti thomas.

Dhe persa i perket faktit qe femrat eksitohen nga eksitimi i meshkujve eshte komplet e gabuar. NJe femer exsitohet thjeshte duke i qendruar prane te dashurit te zemres edhe nuk po flas thjeshte nga ana fizike. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

me pelqejne tipat revoltues sara!

"zhdervjelltesi mendore" duhet te kisha shkruar ne vend te "masturbim mendor",gjera qe jane pothuajse te njejta.

delikateca jote me preku e nuk mund te beja sehir sepse si? e thashe me siper me pelqejne "tipat revoltues" ose me mire "shpirtrat kundershtues" dhe une mendoj te jem ne te njejtin thes.

prandaj:persa i perket akuzes qe me drejtuat duke thene se "ajo femra e cila ishte e pakenaqur nga une" eshte e pasakte, por me behet qejfi qe me menduat se ne kete menyre nuk e teproj nese kerkoj te te bind per te kunderten.

rrugen zgjidhe vete!

pastaj nuk eshte kuptimi i fjaleve te mia ai qe ti ke kuptuar duke shtuar dhe fjalen pak te nxituar "injorant". por nuk eshte ofenduese kur imagjinoj kush e thote.

fjalet e mia te keqkuptuara e paksa edhe te keqshprehura nuk arriten synimin e tyre.

synimi ishte se femrat joshen nepermjet joshjes se partnerit te tyre ne sasi shume te medha.

nese ?ka te thashe nuk te bind mund te pyesesh nje seksolog per miratim.

mire u shkruashim sara!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa pesimist !

Burri qe eshte burre ....nje her flet (jo poshte krevatit)

 

Interesant asht fakti se qeni qe leh nuk te han.

Te gjithe ata burra qe jane shprehur se un baj ligjin kan ba l**in.

A jeni te zot me tregu trimni me burra, se me femna tregohet trimnia kollaj :dance13fm0uv:

 

rrofte seksi, jam dakort por jo ai femer :P

Zoti krijoi mashkullin, pastaj e vuri ne gjume dhe nga brinja e tij nxorri gruan....

Kjo dmth qe femra lindi si konseguence (si rrjedhoje) pra Zoti as qe e kishte ndermend ta krijoje ...por tha ec po ja krijoj te caje derrasa me te :P

 

Gonny po ty kush te ka mbajtur ne bark per nente muaj e te ka rritur? Babai me siguri :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktu po dalim pak jashte temes...

Vajzave kane manine te jene me shume superiore se cunat kjo ishte pik nisja e ketij muhabeti.

Sara_shkodrane un e kisha fjalen per zanafillen jo per zhvillimin biologjik te njeriut. Sdq jane vetem historina kto.

Nuk dua te tregohem maskilist por muhabeti im me nxjerr ne nje ide te tille. Historia tregon se femra nuk ka qene e afte te drejtoje po aq sa mashkulli . Nqs do ishin femra dhe mashkulli njelloj atehere nuk do quheshin femer dhe mashkull por mashkull - mashkull. Pra vete emri tregon diference. Kjo diference shkon metej duke nxjerre ne evidence aftesite dhe mangesite e njerit dhe tjetrit seks.

"Qeni qe leh nuk te han" - Sara_shkodrane bane prove po deshe. Nje fjale popullore tjeter thote "Aty ku àsht me zà nuk àsht pa gjà".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nuk e di pse ju djemte keni krijuar mendimin qe femra deshiron qe te jete superiore ne krahasim me mashkullin. Ky eshte nje mendim qe kane meshkujt ne pergjithesi dhe e vetmja arsye, per mendimin tim, eshte se kane frike qe te pranojne aftesite qe mund te kete nje femer. Nuk eshte faji i djemve, por i mentalitetit qe ka mbizoteruar shekuj me ralle ne shoqerine tone. Ndersa tani qe femrat kane mundesi qe te shprehin aftesite e tyre, jo mbizoteruese, meshkujt frikesohen edhe mendojne qe femra po ben ligjin. Gonny un nuk mund te flas per te gjitha femrat se nuk e kam ate te drejte, por ama jam e bindur qe shumica e femrave kane deshire qe te ecin krah per krah me meshkujt dhe jo ti ulen atyre apo ti mbizoterojne. Meshkuj mos u frikesoni nga aftesite e femrave, por tregohuni te zgjuar te pranoni ndryshimet e shoqerise sone se vetem ne kete menyre mund te ecim perpara.

Po me duket vedi si me ken tu kandidu per zgjedhje, Partia e Femrave kunder Partise se Meshkujve. :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...