Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
g°n

E verteta mbi vitin 1997...?

Recommended Posts

Arsyet se pse shpertheu ajo ktrahure qe na coi 10 vjet mbrapa (sot do ishim ne BE besoj) mund te jene te shumta si falimentimi i skemave ptramidale,ku dhena thone se ka ndollur e njejta gje edhe me vendet e tjera ku ka ndollur ky fenomen...nje arsye tjeter mund te jete faktori ndrekombetare dhe deshira e opozites se athershme per te marre pushtetin me c'do kusht.....POR un dua te citoj nje deklarate te kryeministrit tone z.SALI BERISHA dhene per te perditshmen "corriere della sera" para pak ditesh ku nder te tjera pranonte:se u kishte dhene armatim falas vendeve mike ne ballkan gjate luftrave ballkanike ne ish-jugosllavi...imagjinojeni ca do jete bere me kosoven pastaj...jo me kot lufta ne kosove nisi ne 98 kur ne shqiperi ishte bere nje nga rromujat me te medha..te cilat per fat te keq tonin perfshinte edhe depot e armatimeve

viti_1997.jpg

viti_1997.jpg

Edited by ANTONIKAJ
harrova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...