Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
MALONE

PROFILI JUAJ

Recommended Posts

Kam hapur nje firme nderkombetare

te specjalizuar ne profilet e antarve....

per momentin jane falas dhe do i publikoj per disa antare qe njof

mund te beni kerkesen per nje antar ose per vete

dhe firma jone do ju pergjigjet sa me shpejt te jete e mundur

PS : po e vendos te letersia meqe te njoftimet nuk futem dot ...

 

GONNY

...lindur ne ne veriun e shqiperise

ne nje familje fisnike,pasardhesi i drejtperdrejte i

GJIN BUE SHPATES .

I rene nga gomonja , ai u rrit nga nje çift delfinesh

statistikisht shenja zodiakale eshte gaforrja :wizard:

Pasi mbaroi studimet me sukses ne universitetin ....e Kukesit

ai u specializua ne gjeologji-miniera......

vazhdon akoma te kerkoje diamantin e rralle .

I vetmi person qe mendon qe te jesh i pa strehe

eshte nje menyre jetese dhe jo nje fatkeqesi....

Per momentin adresa e tij eshte tema puthjeve

rruga e llapes ....numer 5

Ai jeton me kohen edhe pse po pret ende

autorizimin per TV LURA bardh e zi...

Endrrat e tij : te beje dashuri me arushin TAO TAO

te pije kafe me Tinka kurtin dhe te jete i pasur sa Leka ZOGU

 

Dhe menyra e tij e prezantimit eshte...

shpirto sa e ke pazarin dhe zemra hape içik kameren.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

GENTO

 

....shpresa e vetme e Shqiperise ne lojrat olimpike ne pekin

ne sportin e mbytjes akuatike te sinkronizuar....

GENTO pa dashje , nje aksident , nje fatkeqesi per ata qe

u ndodhen perballe tij ne vitet e monizmit...

GENTOnuk ka shkuar asnjeher ne shkolle...

arsyeja qe kishte ;sme lene te sjell jorganin me vete...

Vjedhjen e pare ai e beri ne xhepat e babait ,kur i vodhi teseren e

partise...dhe shkoi ne cash mashine per te terheq para

Dashuria e tij e pare ishte me nje foto te MADONES...

kjo i la pasoja pasi vetem foto ai mund te eksitohet

Ai flet nga siberia e larget ku ka gjetur ngrohtesine e nje

arushe te bardhe dhe tani po i meson asaj te perdore windows camera

Ai eshte denuar disa here nga qeveria per ndotjen e mjedisit

pasi fantazia e tij eshte te beje nevojat personale nga avjoni.

I vetmi person fizik i cili e ka te lidhur trurin e vogel direkt me zorren qorre

Alkolin tashme e ka lene dhe ka filluar vaji luledielli OLIM

sepse eshte vetmja menyre te lubrifikoje mekanizmin e tij te ndryshkur

 

Endrrat e tija ;te beje pjese ne qeveri , te perqafoje fidel kastron dhe te beje seks me

Vaçe Zelen

Share this post


Link to post
Share on other sites

NOTIS

....lindi para kohe ne muajin e shtate ....ne inkubatorin

ku e futen ai kerkoi xhama te zinj sepse e ndiente veten president.

Shkollen per informatike e mbaroi ne apolloni dhe ne mungese

tastires ai perdorte puçrrat qe kishte ne fytyre.....

Hoqi dore pasi e mori vesh se fakti qe shtyp F1 ne tastjere

nuk blen dot bileta per ne formula uno... :tongue:

e dashura e tij e la pasi duke kujtuar se ajo ishte nje peme

ai shkruajti me thike ne shpinen e saj : te dua moj qene....

Jeton ne pogradec dhe pret me ankth nje shenje, nje bekim nga Lasgushi

Endrrat e tija.....Takimi me qemal stafen,nje xhiro nudo ne stadio delle alpi

dhe seks me nexhmije Hoxhen.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
hahahahahahaha looooooooooool u crazy fuckin french gay. Kiss my white ass. Po bane profilin per el che se edhe per Dmxse njato te kane mbete pa ba :P

 

 

EL CHE

 

Lindur ne fshatin mollaraq rruga pa numer

Femijeria e tij ishte teper e shkurter sepse fytyra ju mbush me lesh

qe ne moshen 6 vjeçare...aty filloji biznesin e rritjes se morrave

dhe ne moshen 10 vjeçare festoi me raki shalqiri 1 milionshin e pare

Adoleshenca shkoi ne lluksin me te madh...

buke me sheqer,çaj mali,qumesht pluhur etj

 

Shkollen fillore e mbaroi ne moshen 21 vjeç

dhe nuk e vazhdoi me gjate edhe pse deshira e tij qe te behet

inxhenjer ne rruga ura ishte e madhe.

Per momentin jeton ne Indonezi dhe merret me gjueti

pulash aziatike me pupla europiane

 

Endrrat e tij te krijoje siti webkosova.com

te shetise bregut te detit ,lakuriq me duar ne xhepa

dhe te bleje nje karroce me kal....ferrari

Share this post


Link to post
Share on other sites
hahahahahahaha looooooooooool u crazy fuckin french gay. Kiss my white ass. Po bane profilin per el che se edhe per Dmxse njato te kane mbete pa ba :P

 

 

DMX

 

Lindi ne lagjen kapsi kupsi ...

femijeria e tij kaloi pa ndonje ngjarje te veçante....

shtypi nja tre kalamoj ne lagje me ZIZIN babit po kjo ska shume rendesi...

 

Ne adoleshence kishte pasjon artin grafik prandaj

vazhdoi shkollen e llafollogjise dege e institutit WORD ne tirane

Aktin i pare seksual e kreu ne moshen 12 vjeçare me nje violine

qe ja bleu daja per ditlindje..

 

Sot ai punon ne ministrine e punes ne rolin e shef kazamatollog

specjalizuar ne degen e kazmes dhe lopates

PIkerisht meqe ra fjala per kamze....

kengetari i tij i preferuar eshte kozma dushi

 

Endrrat e tij; te mbejdhe kodrat e liqenit me kanabis attiva

te bleje ne fuoristrade (me rimorkjo per te fut 12 kalamajt qe ka )

dhe te beje seks me mbretereshen elisabeth...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
hahahaha MALONE ti ke lindur kshu apo je bere me kalimin e kohes :D

Ky i shkreti ka pase nje disfate kur ka qene 6 vjec e ka perdhunu gomari i nandajes edhe qysh atehere asht ba si tip poeti edhe njeri orator e ja hape goja ene b.... priher..... :jester: :jester: :jester:

Share this post


Link to post
Share on other sites
hahahaha MALONE ti ke lindur kshu apo je bere me kalimin e kohes :D

Ky i shkreti ka pase nje disfate kur ka qene 6 vjec e ka perdhunu gomari i nandajes edhe qysh atehere asht ba si tip poeti edhe njeri orator e ja hape goja ene b.... priher..... :jester: :jester: :jester:

 

 

Kur u bane edhe ti mor qefalo-panxhar

ehhh ske faj ti , kaf faj amerika qe man gjithfar halje mrena

:dance13fm0uv:

ne vend me thane te lumte k dora

 

O SHPIRTI vure kreme ke qepallat ti ??ik flej

se ropt mire qe buken e han kot

po edhe ujin e pi kot ti ahahaha....mallakismeno

 

ps: ju lutem mund te vazhdoni kerkesat

per ndonje antar ose per veten tuaj

perfitoni sa eshte falas.....gonny deshta me ta lyp po sdi si me ta thane :sifone:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
perfitoni sa eshte falas.....gonny deshta me ta lyp po sdi si me ta thane :sifone:

 

 

.....do gjysen apo te tan? :D

 

 

o gonny nuk po flasim per dendesie fizike

te motivuara nga infrastruktura e bazuar

mbi nje themel te konsoliduar :unsure:

 

Kerkesa ime ishte platonike

siperfaqesore me dhe jo me ndjenja

helikoidale :unsure:

siqoqofte po ta mbeshtes edhe ty

se ça spo ndodh sot ahahahah :jester:

Share this post


Link to post
Share on other sites

MALONE si ftyre e pame po me dukesh prej mrapa po te maj men me hune.... ca e ke ate vize ne mes dy faqeve????....as ne profil s te duket huna... ku e ke fut ??? sa keke shnosh he dreq...

Share this post


Link to post
Share on other sites
MALONE si ftyre e pame po me dukesh prej mrapa po te maj men me hune.... ca e ke ate vize ne mes dy faqeve????....as ne profil s te duket huna... ku e ke fut ??? sa keke shnosh he dreq...

 

ke fillu me i pa meshkujt prej mrapa ??

sa i pashprese paske ken :D

 

o i kshtën nuk shahet hunda

se je tip qe ska djal nane me te than : na futsh hunen......

 

ju lutem vazhdoni me kerkesat per profil...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po goceve ju ben profile ti mo? Breshkes psh ose Ina, Chicca etj...

 

 

BRESHKA...

 

uragani BRESHKARELLA

lindi diku ne shpella...

ne Algjerin e veriut

po se ka formen e njeriut

ama trupin seksi

me mire se zonja meksi

 

Shkolle ska bërë

se ne shkolle i hengri te tërë

nxenes dhe mesuese

biles gelltiti dhe nje pastruese

Adoleshence nuk jetoi

se mosha e rrezoi

 

Ne moshen 20 vjeçare

e hapi nje dritare...

mbi boten e seksualitetit

dhe u beri te ditur miletit

Ne nje gazete ne shqiperi

ajo njohu fjalen dashuri

u dashurua me Ridvanin

jo hajvanin po ate shkodranin

E shikoi ne sy e i tha : gjino fiku...

ai e lepiju dhe pastaj iku

 

E deshperuar drejt te panjohures u nis

rruges takoji nje femer miss

e cila hordhiqet e jetes ja tregoji

dhe te sillet me mashkullin i mesoji

Tani ajo punon

buken e gojes rehat e fiton

carpe diem perfitoni nga momenti

eshte e dashur presidenti

aman jo ati te shqiperise

po atij te çeçenise

 

E mban me euro e me dollar

ska ku ti harxhoje , ka fillu ti beje mullar

Jete qefi mo vlla

as ne filma kshu ske pa....

 

Enderra pa fund ajo ka....

nje makineri qe rrobat i la

nje pale pantolla tip bez

e nje te dashur kinez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po goceve ju ben profile ti mo? Breshkes psh ose Ina, Chicca etj...

 

CHICCA

 

lindi ne uren vajgurore

dhe femijeria e saj u ndriçua me llape vajguri <_<

U shkollua ne ambjentet e spitalit obstetrik-gjinekollogjik

ku mori edukaten e pare seksuale...me nje roje private

 

Adoleshenca e saj ishte teper rrebele...

ku perdorte sharje dhe sende te forta kunder

pushtetit ne fuqi...aty ajo zbuloi se sendet e forta

mund te sherbein edhe per diçka tjeter :dance13fm0uv:

 

U dashurua disa here ..........

dhe seksi ne pergjithsi e terheq shume

veçanerisht pozicjoni 71 (eshte si 69 po me dy gishta me shume)

Sot ajo eshte beqare dhe pret me padurim

qe nje burre me lesh ne gjoks ta konfiskoje...

 

Punesohet ne zyren e ruajtes se shpendeve

ku ka nen vezhgim rritjen e bibave ....

(merr pagen nje here ne vit, per vit te ri )

Do donte te nderronte dege po akoma ska gjet asnje peshk Very Happy

 

Enderron te bleje nje aparat 5 megapixel (me blic jeshil)

nje traget qe te beje linjen athine - korçe

dhe nje nate seks me gjergj paljaçon ...(george clooney)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po goceve ju ben profile ti mo? Breshkes psh ose Ina, Chicca etj...

 

CHICCA

 

lindi ne uren vajgurore

dhe femijeria e saj u ndriçua me llape vajguri <_<

U shkollua ne ambjentet e spitalit obstetrik-gjinekollogjik

ku mori edukaten e pare seksuale...me nje roje private

 

Adoleshenca e saj ishte teper rrebele...

ku perdorte sharje dhe sende te forta kunder

pushtetit ne fuqi...aty ajo zbuloi se sendet e forta

mund te sherbein edhe per diçka tjeter :dance13fm0uv:

 

U dashurua disa here ..........

dhe seksi ne pergjithsi e terheq shume

veçanerisht pozicjoni 71 (eshte si 69 po me dy gishta me shume)

Sot ajo eshte beqare dhe pret me padurim

qe nje burre me lesh ne gjoks ta konfiskoje...

 

Punesohet ne zyren e ruajtes se shpendeve

ku ka nen vezhgim rritjen e bibave ....

(merr pagen nje here ne vit, per vit te ri )

Do donte te nderronte dege po akoma ska gjet asnje peshk Very Happy

 

Enderron te bleje nje aparat 5 megapixel (me blic jeshil)

nje traget qe te beje linjen athine - korçe

dhe nje nate seks me gjergj paljaçon ...(george clooney)

 

 

 

mire mire, djali jo keq por sikur sma kishe pershtatur mire pizine,,,hahahaha

pershendetje

Share this post


Link to post
Share on other sites

I paskeni fut muhabet freestyle.. :)

"nje pizi per malonen"

 

ky malonja djali i zoti i ban pizit si roboti

ka nje here ja fut kot por muhabeti i del plot

plot me thane se as goca me e keqe skishte me ja lane

i merr antaret per goje si kjo k.. ne xxx qe po i ban njarit nje go...

 

 

spo vazhdoj ma...:P

Share this post


Link to post
Share on other sites
I paskeni fut muhabet freestyle.. :)

"nje pizi per malonen"

 

ky malonja djali i zoti i ban pizit si roboti

ka nje here ja fut kot por muhabeti i del plot

plot me thane se as goca me e keqe skishte me ja lane

i merr antaret per goje si kjo k.. ne xxx qe po i ban njarit nje go...

 

 

spo vazhdoj ma...:P

 

 

u bafsh 100 vjeç e kush ta ka inat ty ja rrofsh bythen ti atij....

po paske ken poet edhe ti....

Une ta kisha dit se po e gjej nje k** ne sit

nuk kisha hap tema k**it

 

une jam antar i thjeshte edhe meqe je super modernizator

as une so vazhdoj ma...se dite e shtune sot

e per qef shkoj ne kishe pa mekate neser :tongue:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...