Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
GenTo

E hangri edhe Interi !!!!!!!

Recommended Posts

Ashtu sic pritej dhe ishte parashikuar Internazionale FC u eliminua nga Champions League.Sikur te mos mjaftonte trajneri i saj Roberto Mancini deklaroi se ne fund te sezonit do te jape doreheqjen.Ne fakt kapiteni apo komandanti kur e shef se po i fundoset anija eshte i fundit qe e braktis ate por kjo tregon sa burrni kane,tu fillu prej te Moratti e deri te magazinieri.... do bajme 15 gola-deklaronte Moratti mbas ndeshjes se pare qe humben 2-0 ne Liverpool....

Hajt edhe 100 dite si kjo meqe keni edhe 100 vjetorin

 

....9fGu9zulz8w

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tifozeve te ''Interit''ju keshillohet qe per pak kohe te evitojne komentet per skuadrat e tjera dhe ne veçanti per ''Milan''..... :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ashtu sic pritej dhe ishte parashikuar Internazionale FC u eliminua nga Champions League.Sikur te mos mjaftonte trajneri i saj Roberto Mancini deklaroi se ne fund te sezonit do te jape doreheqjen.Ne fakt kapiteni apo komandanti kur e shef se po i fundoset anija eshte i fundit qe e braktis ate por kjo tregon sa burrni kane,tu fillu prej te Moratti e deri te magazinieri.... do bajme 15 gola-deklaronte Moratti mbas ndeshjes se pare qe humben 2-0 ne Liverpool....

Hajt edhe 100 dite si kjo meqe keni edhe 100 vjetorin

 

AH CHAMPIONS ! Eshte e vertet u eliminuam dhe merituam ate pavarsisht rateve te shumta qe kishim.Por te pakten mund te fitojme kampionatin dhe kupen ndryshe nga dikush qe nuk e ka te siguete as vendin e katert ne renditje i cili ka disa sezone qe eshte kthyer ne objektiv kryesore per ate klub...!Deklarimi i largimit nga stoli eshte nje akt qytetarie dhe emancipimi ndaj nje ''basti'' te humbur sic ishte champions league.Eshte gje tjeter nqs dikuj nuk i skuqet aspak fetyra dhe nuk e ka problem mbarimin e sezonit 3 muaj para kohe dhe deshtimin ne te gjitha kompeticionet ku merr pjes...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ha ha ha ha ..... me gicilat pak se du me qesh..... lexo pak kete artikullin ketu http://www.calciomercato.com/index.php?c=21&a=74290 dhe masanej flasim per fisnikerin e mancini &co ....

mrame tha do e la e pa kalu 24 ore thote kam ndrru menje....

njihja dike tjeter une qe nuk ishte e mundur ta gjeje me te njejtat mendime 2 here ne 24 ore :P :P :P

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nuk cuditem qe interi u eliminu prej champions ligue se ajo ishte e ditun por me cuditi fakti qe iken nga rutina e eliminimit nga skuadrat spanjolle e kalun te skuadrat angleze dhe ma ba cejfi se jeni eliminu se jua mbyll pak goja tifozave te interit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nuk cuditem qe interi u eliminu prej champions ligue se ajo ishte e ditun por me cuditi fakti qe iken nga rutina e eliminimit nga skuadrat spanjolle e kalun te skuadrat angleze dhe ma ba cejfi se jeni eliminu se jua mbyll pak goja tifozave te interit

[/

 

Ne nuk na mbyllet goja perderisa skuadra jone vazhdon te jete ne loje edhe per dy trofe te tjere si kampionati apo ''tim cup''...per te heshtur duhet te heshtin dikush tjeter qe nuk eshte loje per asnje lloj trofeu dhe ka goje te flasi per ata qe vazhdojne te fitojne nderkohe qe per ta vendi i 2 apo i 4 ne kampionat mbetet nje enderr qe venitet dita-dites.....dhe sa per dorheqjen dhe rikthimin e mancinit ne stol qe e permendi dikush me siper te jeni te sigurte se ai do iki ne fund te sezonit por deklaroj se do rri vetem ne menyre qe skuadra te mos shperqendrohet...POR me keq per ju pasi po iku ai qe do vije do jete dikush tjeter me i ''keq'' se mancho dhe ska kush te jete tjeter pervec te ''vecantit'' HOSE MURINHO....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sot e gjith italia(perjashto te vecantit INTERISTET) dhe pothuajse 90% e aol.al pret me zemer ne dore eleminimin e interit nga champions...Kryeson kualicionin anti-INTER G3NTO :paladin: ......hahaha

Inter_20MIlan.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

hajt se bahet ma mire sot i vit

:dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :jester: :jester: :jester: :wizard: :wizard: :inatosur: :inatosur: :moon1: :moon1: :tongue: :tongue: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

UN NE NJE MENDJE ME MOURINHO:

ITALIA GEZON PER ELEMINIMIN E INTERIT....

NORMAL...DREQI E MORI BOLL SE PO NA MARRIN KAMPIONATIN C'DO VIT TANI TE ECIN EDHE NE CHAMPIONS SKA LEZET..

mouuuu.jpg

milanvswerder.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

lene re ca thone te tjeret. Ju nqs keni takat merrni te tana.

Un them se futbollistet jena nje xhiro qe sillen sipas klubeve. Disa vite futbolli ishte ne itali pastaj u spostua ne spanje dhe tani ndodhet ne angli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zoti Anton tranieri juaj i famshem per me ule pak deshtimin e tij ne champions beri ate deklarate por ai harron se ne champions nuk jane arbitrat e campionatit italian edhe nuk i shohin golat me dore ose japin penallti qe nuk jane dhe mos harro qe interi kurre nuk ka qene ne te njejtin nivel me manchester united dhe sikur e kam cilesu edhe here tjeter NUK JENI PER JASHTA ITALISE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...