Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
albanianbabe4life

Vendi me i "cmendur" per te bere dashuri!

Recommended Posts

Phhhhhhhhhhh e veshtire kjo, sa kujtime...

Vendi me i cmendur qe e kam bere besoj se ka qene nje mbasite tek bordurat e universitetit te tiranes (Politeknikumi), disa metra larg statujes se Nene Terezes.

E Rendë ë

Share this post


Link to post
Share on other sites

Une e kam bere para nje muaji ne mal te dajtit, aty fshehur midis pemeve.ishte i cik e sikletshme se terren i veshtire.kishim qejf ta benim edhe ne teleferik, po eshte pak kohe e shkurter rruga qe pershkon teleferiku nga dajti ne tr, kshu qe e lame fare.Dicka e fantastike ishte edhe kur e bera ne katin e dyte te nje lokali, ishim vetem fare edhe kamarieri pothuajse nuk vinte fare..Tung!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 DITE VETEM NE SHQIPNI PASKE BA SHUME PROVA....

Quando non c'è la gallina devi mangiare la sorra ..... :tease: :jester: :girl_impossible: :girl_drink4: masanej une e kam me te nime se une s kam pase pune najhere as ne uje as ne rane :( :( ... po them ato qe me ka thane notis qe asht burre i martum :P :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

me fal po ty a tu anku kush...nuk e baj cudi se e kane zakon me u anku sa ne nje vend e ne nje tjeter.... megjithate ti mos u merzit se i ka jeta kto pune...jeto per vete mi shpirt e leni te tjeret te bajn ca te dojne,halle halle kjo dynja....halli hallit nuk i ngja...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Quando non c'è la gallina devi mangiare la sorra ..... :tease: :jester: :girl_impossible: :girl_drink4: masanej une e kam me te nime se une s kam pase pune najhere as ne uje as ne rane :( :( ... po them ato qe me ka thane notis qe asht burre i martum :P :P :P :P

ke te drejte buk e groshe nuk hahet tan jeten...arrika nje moment qe edhe sorra tu duka shuma ma e/i mire se pula a gjeli si te dush.....

shih e bani eksperincat vete se do ngelesh ne klase...

Share this post


Link to post
Share on other sites

tek ADMINISTRIMET ashte nje teme : Support,ndihme ndaj sherbimeve tona... aty mund te kerkosh ndihme e mund te flasesh me Gonny,Gento e El-che qe jane administratoret e sitit e te japin te gjitha shpjegimet e mundshme...edhe te pa mundshme :jester:

Share this post


Link to post
Share on other sites
o breshka po hajt se po futemi perseri ne teme, dicka me e provu simas meje, sic ju thashe dhe pare, eshte dhe avioni, scomodo do brutto, por eshte situata e "ndaluar" qe te ve dhe me shume ne qef...

po te jem tu udhetu per naj drejtim tjeter qe te mos jete shqiperia se te pakten po me gjeten mos ta le nam mes shqiptarve....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...