Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
albanianbabe4life

MIlanistet!!!!!!!!!

Recommended Posts

Rendesi ka me fitua pa hile atehere keta ka nndeshja o gabimi i mbrojtesit o i portierit, dhe nga njehere i arbitrit , rendesi ka kualifikimi, dhe marrja e kupes, tongue.gif tongue.gif

forca juveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MILAN KA QENE DHE DO MBETET SKUADRA ME E PREFERUAR DHE SKUADRA QE NA KA DHENE DHE PO NA JEP EMOCIONE TE PAPARA.

 

:dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv:

 

 

P.S.Mos u lodhni duke shkruar kunder MILAN se do humbni vetem kohe dhe do stresoheni....Gjynah .......

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
MILAN KA QENE DHE DO MBETET SKUADRA ME E PREFERUAR DHE SKUADRA QE NA KA DHENE DHE PO NA JEP EMOCIONE TE PAPARA.

 

:dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv:

P.S.Mos u lodhni duke shkruar kunder MILAN se do humbni vetem kohe dhe do stresoheni....Gjynah .......

 

qenka endrra e ines ne sirtar keto fjale qe tha me siper :tease: :tease:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
qenka endrra e ines ne sirtar keto fjale qe tha me siper :tease: :tease:

 

 

Ka me shume se 10 vjet qe e kam ne zemer MILAN,edhe pse humb ndonjehere prape me emocionon.Meno male qe kam komshi Genton se kur humb Milan ngushellojme njeri-tjetrin,dhe kur Milan ben ndonje gol si p.sh mbreme me Manch bertasim si te jemi ne xhungel pa na bere pershtypje se afer kemi edhe tifoze Laziale.

 

Kjo do te thote te jesh Milaniste in tutti i sensi.....................

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...