Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
albanianbabe4life

MIlanistet!!!!!!!!!

Recommended Posts

....... ME KETE SKUADER QE KENI BA MAXIMUMI DELNOI NE VEN TE DYTE.............. FORZA MILAN FORZA MILAN FORZA MILAN FORZA MILAN FORZA MILAN FORZA MILAN FORZA MILAN FORZA MILAN FORZA MILAN FORZA MILAN FORZA MILAN FORZA MILAN FORZA MILAN FORZA MILAN FORZA MILAN FORZA MILAN FORZA MILAN FORZA MILAN FORZA MILAN FORZA MILAN FORZA MILAN FORZA MILAN FORZA MILAN FORZA MILAN FORZA MILAN FORZA MILAN FORZA MILAN FORZA MILAN FORZA MILAN FORZA MILAN FORZA MILAN FORZA MILAN wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif biggrin.gif biggrin.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

............gobbi che nn siete altro...... kam pase nji si tip lajmrim vdekje i dates 28 maj 2003 qe dikush (ktu) ma ka grise po mireboll qe ka fotokopiatrice me shumice.te ky lajmrim thuhej:

 

 

ME HIDHERIM TE THELLE LAJMEROJME VDEKJEN E 'ZONJES SE VJETER' (vecchia signora,la juve) ne oren 23:12 minuta ne 'THEATRE OF FOOTBALL' NE MANCHESTER,ANGLI.VDEKJA ERDHI SI PASOJE E GODITJES VDEKJEPRURESE NGA ANA E UKRAINASIT ANDRIY SHEVCHENKO.

JAPIN KETE LAJMERIM TRE BIJTE E SAJ MOGGI,BETTEGA E GIRUADO.

 

LAJMI U PRIT ME GEZIM NGA KOSHINJTE E 'ZONJES SE VJETER' QE KISHIN NXJERRE NE BALLKON FLAMUJ KUQEZI E zikalter.

 

 

 

se vuoi vincere in italia,tifa juve.se vuoi vincere in europa cambia squadra.......................... shifet ca skuadre qe keni. 80% e tifozave sono terroni.nji abonament me pa juven ne 'delle alpi' ban 19 euro ne vit dje kjo thote gjithcka.....tongue.gif tongue.gif tongue.gif iris meqe qeka viti i pare je hala ne kohe me ndrru skuader deri per vit te ri.hajt qiao

Share this post


Link to post
Share on other sites

FORZA JUVEEEEEEEEEE........un nuk do bahem kurre milaniste....kurrrrrrrrr

me nje skuader qe nuk di nga gjuhet topi tongue.gif tongue.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ps: o Gonny do i thush kti gentit se abuzon me pushtetin me fshin shenimet vetem se jam juventine e pastja shkruan dhe ne emrin tim bukuroshi goditje.gif goditje.gif grusht.gif grusht.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

o Genti un nuk do nderroj squader as sot as mot.... me duket qe ti ndoshta do behesh juventin... se do te shikosh qe qe ajo zonja e vjeter do ta fitoje edhe kete vit kampionatin....te them qe do ta nderrosh squadren vetem sepse... e din ata fjalen ne italisht qe thuhet: CHE SI ODDIA...FINIRA' PER AMARSI"

ciao

 

 

nje pershedetje edhe breshkes qe eshte juventine

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

QUOTE (iris @ Hene, Tet 03, 2005 04:45 pm)
mesazh per el_che e per te gjithe interistat e forumit....
cfare figure bot mrame????? blink.gif
e kot qe shruni ma non mollare mai....l'ha gi? fatto  biggrin.gif  laugh.gif  tongue.gif

juve-inter ; 2-0  grusht.gif    goditje.gif


hahaha iris, loja vazhdon smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

me duket se jam i vetmi interist ketu rolleyes.gif rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

uuuuuuu sa keq me vjen per juventinet qe i hangre nja tri petlla t xeta. po hajt se ju bajne mire.hajt sciao edhe me mos e kruni me ne ....... FORZA MILAN ............ minchia come godo. (me ka rdhe keq veramente ate nate per dike po s kam ca i baj) muahhhhhhh

Share this post


Link to post
Share on other sites

ooooooooooooooooo ti me marrsh tana te kqiat mu e tan juventinve mor gentush...fitut nje neshje e u ba nami...kadal mar kadal se kampionati nuk ka maru dhe ne jemi prap se prap ne krye...dhe si gjithmone do e fitojme ne...lodhesh kot tu fol e tu shkrujt se ju nivelin tone skeni per ta arrit kurr...kurr...

FORZA JUVE je njeshi si gjithmone

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...