Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
Simba

GJITHCKA PER INTER-MILAN

Recommended Posts

Kjo do te thote shoku Anton se ju keni lujte me lojtaret qe keni se edhe maicon ishte mrena edhe crespo edhe cruz se nuk keni lojtare ma te mire se ita qe ishin mrena por du me te pru muhabetin qe ju kena mujte edhe me merite se nuk na keni fale gja se sjeni prej atyne burrave ju jooooo se edhe nuk kena nevoje me na fale gja se e kena fillu futbollin para jush si skuader edhe formacioni juaj i pare ishin lojtaret qe si duheshin Milanit ne ate kohe edhe ja vune emrin inter edhe kjo asht historia juaj si skuader........

Share this post


Link to post
Share on other sites
ZCAWRQVV6CANV0RD2CAQREC9ICA3UD5BSCA9AGTDFCAAOJPQYCAK0CSVACAJL254YCAQ66W0ZCA8BNRUMCAWB1KKACAGPGVB9CARNHIR0CATYTFNYCAYYLZONCAVS9USKCA82W2TLCAH2BX3MCAK5AFXLCAZC4RFV.jpgZCAWRQVV6CANV0RD2CAQREC9ICA3UD5BSCA9AGTDFCAAOJPQYCAK0CSVACAJL254YCAQ66W0ZCA8BNRUMCAWB1KKACAGPGVB9CARNHIR0CATYTFNYCAYYLZONCAVS9USKCA82W2TLCAH2BX3MCAK5AFXLCAZC4RFV.jpgRIKTHEHET SERISH KJO TEME.......!!!!! Te djelen ne oren 20:30 ne stadiumin san-siro te milanos luhet derby i madonines.......JEPNI MENDIMIN TUAJ PER KETE SUPERSFIDE.....flm

VAZHDONI CA PRISNI HULLU TI GENTO

Share this post


Link to post
Share on other sites
ZCAWRQVV6CANV0RD2CAQREC9ICA3UD5BSCA9AGTDFCAAOJPQYCAK0CSVACAJL254YCAQ66W0ZCA8BNRUMCAWB1KKACAGPGVB9CARNHIR0CATYTFNYCAYYLZONCAVS9USKCA82W2TLCAH2BX3MCAK5AFXLCAZC4RFV.jpgZCAWRQVV6CANV0RD2CAQREC9ICA3UD5BSCA9AGTDFCAAOJPQYCAK0CSVACAJL254YCAQ66W0ZCA8BNRUMCAWB1KKACAGPGVB9CARNHIR0CATYTFNYCAYYLZONCAVS9USKCA82W2TLCAH2BX3MCAK5AFXLCAZC4RFV.jpgRIKTHEHET SERISH KJO TEME.......!!!!! Te djelen ne oren 20:30 ne stadiumin san-siro te milanos luhet derby i madonines.......JEPNI MENDIMIN TUAJ PER KETE SUPERSFIDE.....flm

VAZHDONI CA PRISNI HULLU TI GENTO

 

 

Milan do fitoje :D :dance13fm0uv: :jester:

Share this post


Link to post
Share on other sites
:dance13fm0uv: :dance13fm0uv: FORZA MILAN. :dance13fm0uv: :dance13fm0uv:

 

Interista diventi pazzo, sono 30 anni che non vinci un c.....

 

Hey Gonny mbas neshjes se mbrembshme mendon perhere se dhe kjo ishte e shitur?

 

W MILAN Forever W

 

Già, ku humben interistat :D :dance13fm0uv: Kercim Sambe ne San Siro :lumturi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hey hey nuk e di pse flisni per nje ekip qe nuk ka vlere si puna e interit

i nderro lojtaret gati cdo vit dhe sja arrin asgje

pastaj ju lutem mos u mburrni me keto te dyja qe fituat

se nuk i fituat po ju ngelen ne dore

pastaj keni pasur sulmuesin me te mire ne bote RONALDON dhe skeni dite me fitu asgje

pastaj ne kupen e kampioneve po morre pjes duhet ta nderosh vendin ejo

TE MARRESH PJES SA PER SY E PER FACE

MOS HARRONI SE KUPA E KAMPIONEVE NUK ESHT KRYQI I KUQ

per tju dhane pike te tjereve

pastaj desha tju falenderoj per ket gje se per me humb jeni te zot

nqfs milani nuk merre pjes ne ket kupe ket vit ska rendsi duhet edhe me dite me be nje autocritik

ket vi nuk e meritoshin te ishin dhe pik

po ama kur marrin pjes nuk scandalizohe

eshte shquajtur ekipi me i mire i 20 viteve te fundit dhe esht i vetmi ekip qe i ka fituar te gjitha (

pervec kupen uefa )qe do fitojn ket vite

nejse lexova pak pergjigjet e te tjereve qe flasim perhere mbas lufte

po mos harroni ju interistat se milani luften e ka fillu me koh dhe ka fitu gjith ato beteja poa ma

juve sapo u futet ne luft

hehehe

hajt se po ik se u bera si me ken gazetar sportiv

po mgjth per me than te keqe ndaj interit skam te ngopme

edhe si thashe te gjitha per tju lene vend te tjereve te shkruaj

MILAN4ever

edhe ju te juves nuk jeni me mire

se te biesh ne seri B vallai si me ken beslidja e lezhes

po keni nje portier qe sju ka leshuar kurr

viva milan

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
hey hey nuk e di pse flisni per nje ekip qe nuk ka vlere si puna e interit

i nderro lojtaret gati cdo vit dhe sja arrin asgje

pastaj ju lutem mos u mburrni me keto te dyja qe fituat

se nuk i fituat po ju ngelen ne dore

pastaj keni pasur sulmuesin me te mire ne bote RONALDON dhe skeni dite me fitu asgje

pastaj ne kupen e kampioneve po morre pjes duhet ta nderosh vendin ejo

TE MARRESH PJES SA PER SY E PER FACE

MOS HARRONI SE KUPA E KAMPIONEVE NUK ESHT KRYQI I KUQ

per tju dhane pike te tjereve

pastaj desha tju falenderoj per ket gje se per me humb jeni te zot

nqfs milani nuk merre pjes ne ket kupe ket vit ska rendsi duhet edhe me dite me be nje autocritik

ket vi nuk e meritoshin te ishin dhe pik

po ama kur marrin pjes nuk scandalizohe

eshte shquajtur ekipi me i mire i 20 viteve te fundit dhe esht i vetmi ekip qe i ka fituar te gjitha (

pervec kupen uefa )qe do fitojn ket vite

nejse lexova pak pergjigjet e te tjereve qe flasim perhere mbas lufte

po mos harroni ju interistat se milani luften e ka fillu me koh dhe ka fitu gjith ato beteja poa ma

juve sapo u futet ne luft

hehehe

hajt se po ik se u bera si me ken gazetar sportiv

po mgjth per me than te keqe ndaj interit skam te ngopme

edhe si thashe te gjitha per tju lene vend te tjereve te shkruaj

MILAN4ever

edhe ju te juves nuk jeni me mire

se te biesh ne seri B vallai si me ken beslidja e lezhes

po keni nje portier qe sju ka leshuar kurr

viva milan

 

TI DEVI shikon qimen te syri i tjetrit e nuk shikon traun para syve te tu pervec se po del edhe ti trim mbas luftet si keta milanistat e tjere,qe para ndeshjes nuk duken ne forum se na e kane frigen hak...MOS HARRONI "SPECIAL ONE" NUK DEL ASNJEHERE PA TROFE NE FUND

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...