Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
Pëllumb Syku

Zhigolo

Recommended Posts

Zhigolo.

Shpeshhere sidomos femrat e shohin kete profesion si aftesi ose argument mburrje kur njekohesisht ky profesion ka te njejtat parime me ate te prostitutes.

 

Pse femra nuk frekuenton zhigolote aq sa meshkujt prostitutat?

 

Ka femra te shemtuara ashtu siç ka meshkuj te shemtuar.

 

Jepni mendimet tuaja rreth argumentit!

Share this post


Link to post
Share on other sites

...kur femres ti shkoje halli me pagu diken per ate pune ma mire ti veje celesin e ta hedhin ne det.

 

Ktu ne bologna eshte 1 zone ku dalin ne rruge kta 'shoket',po sa here kam kalu anej s kam pa naj femer qe nalet me i pyt 'sa don' ?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

......shiko pellumb ketu duhet te behet i qarete dallimi mes prostitutes dhe zhigolose.nje prostitute eshte destinuar te kryeje mardhenie me te gjith njerzit qe i shkojne qe ne shumicen e hereve jua sjellin tutoret e tyre...ndersa zhigolote jane ata meshkuj te zgjedhur te cilet shkojne me gra "aristokrate" te cilat nuk jane te kenaqura me jeten seksuale qe bejne me partnerin....keshtu qe kane pak ndyshim...por gjithsesi pune te ndershme nuk jane asnjera . :paladin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...