Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
Ina_84

Ku do i kaloni festat?

Recommended Posts

"Natale con i tuoi e pasqua con chi vuoi" - "Krishtlindjet me te tute dhe Pashket me ke te duash" - shpreh kjo thenia italiane por une ne pamundesi per te qene ne familjen e plote kete vit do ndjek oferten me te mire qe do me prezantohet. Sigurisht do kaloj kohe edhe me te afermit e mi ketu por edhe me shoqerine gjithashtu. dhurata....ehm, do shohim sa kam mundesi te bej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tashme ka 5 vite qe kam hequr dore ose me mire jam e detyruar qe Krishtlindjet dhe Vitin e ri do e kaloj larg familjes...

alternativa ,,,tek xhaxhai e do bej dhe baby-sitter femijeve kuptohet

dhurata vete femijeve (se per te tj skam leke se jemi studenta e i kemi xhepat e shpuar)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do te deshiroja ti kaloja me shoqerine keto festa por.... meqe.... nejse

...no martini ...no party - thote gjyshja ime

Me mire do i kaloj anej nga martini :D hhahhaa :jester: :moon1:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lum ju qe do i kaloni me familjen, une per here te pare do i kaloj larg tyre (rrofte shoqnia per kete vit) po te pakten isha e i pashe kto dite....sa per dhuratat me ato anej kam maru pune se lashe l... kur ika po ktej zor qe i baj kujt pervec nipçes tim se eshte Krishtlindja e pare qe kalon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viti i pare qe do i festoj shume shume larg Europes por ketu i bejne shume fantastike Festat e Krishlindjes e Viti te Ri se ketu pergatitjet kan fillu tash 1 muaj dhe me e bukur asht se kemi edhe 30 cm bore dhe tamam i jep bukuri Krishlindjeve .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...