Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
g°n

Si thoni per nje takim???

Ne cilat data mund te merrni pjese :) ?  

15 members have voted

 1. 1. Ne cilat data mund te merrni pjese :) ?

  • Data 27 korrik
   2
  • Data 8 gusht
   6
  • Te dyja datat
   5
  • Asnjera nga datat
   0


Recommended Posts

me dt 15 mbyllet sodazhi dhe vendoset data e takimit si dhe vendtakimi smile.gif

kshu vendosi KQZ... votimet jane transparente, te lira dhe demokratike pra nuk vendosi un por sondazhi

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahahahahah po jo mer se per shaka e kisha per zoten se cfare manipulimi me ba sepse ne mund te takohemi sic thote edhe breshkanja shume here bashke sepse te shumtit jane nga LEZHA_CITY edhe kshtu kemi mundesi me e pi nja kafe bashke si miq!

Share this post


Link to post
Share on other sites

o notis pse nuk ja math e vjen nje fundjave me 6,7-8 ne darke kthehesh...rruga sa te shkon 400 euro...ne dac po shes nje pale sandale e ti jap un laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

 

 

 

 

Si thu a mi blen kush...? Ja kalofsh mire.

Share this post


Link to post
Share on other sites

oj breshke te rafte pika lules se ballit maj poce

po kam faj une qe ti lashe po mos luj me dhimbjen time se per zoten jam ka luj menc po ty te duket loje tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

o atdhetar! une nuk do jem ne kete takimin qe ju caktuat edhe pse mendoja se do te vija. une ne lezhe do jem ne fund te gushtit.28-29deri me 5-6.

ndoshta dikush do te thote "shyqyr" e ndoshta dikush do thote "sa keq". por sidoqofte kush deshiron te me takoje le te me beje te ditur keshtu do pime nga nje ?aj.

goni ty dua te te takoj sepse duhet te me japesh 3000 kenget qe kam shkarkuar ne pc-ne tend!? una scusa banale! la verita ? che ho nostalgia di vedere quella tua brutta faccia.

ciao!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

QUOTE (GONNY @ Enjte, Gus 04, 2005 11:04 am)
Per cdo info un vej dhe nr e tel:
0682947772
...ju lutem te mos abuzoni ne menyre qe te mos hani nej denoncim biggrin.gif tongue.gif

paske ardh ti re dreq

Share this post


Link to post
Share on other sites

Falenderojme:

Talexhiu, vini, breshka, gento etj.. qe moren pjese edhe pse ne kohe te kufizuar sdq nuk e prisja kaq te kufizuar ne numer por gjithsesi do kishte qene kenaqesi nese do kishin marre pjese edhe persona te tjere te cilet kane pasur mundesi por per arsye banale nuk kane dashur te njofin njeri tjetrin direkt.

Ishte thjeshte nje njohje ose nje shkembim fjalesh si shoqeri.

Gjithsesi ju faleminderit por i zhgenjyer!

 

 

Tema mbyllet

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
 • Create New...