Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
BeniT

Hera E Fundit Qe U Perlotet?

Recommended Posts

Sot ne mengjes,kur mora vesh qe kusherires time i vdiq djali i vetem.Ishte vetem 3 vjeç...

me vjen shume keq,,,,ngushellimet e mia

 

hera fundit qe jam perlotur ka qene ne gusht,,,per situaten qe u krijua ne familjen time,,,nje here nga merzia se s'degjonin te me fejonin me ate qe doja,,pastaj nga gezimi qe me fejuan me ate qe dua.hahahahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Me falni mund ta kthej un kete pergjigje per te gjith milanistet,GENTO & KO.....,e thjeshte =kur kane pare milanin duke humbur te djelen per te dyten here ne kampionat me genoan....... :o :o :lol: :lol: :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hera e fundit qe jam perlot ishte para tre diteve. Ishte nje moment shume i veshtire per mu dhe ishte aq i dhimbshem sa nuk munda me i majte lotet dhe kjo ishte... Tu gri nja tre qepe ja paca beeeep nanen se mi kane ba syte me dale perjashta e kam qa nja 20 minuta e mandej pushova se thashe me vete mblidhe vetin he burre...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hera e fundit qe jam perlot ishte para tre diteve. Ishte nje moment shume i veshtire per mu dhe ishte aq i dhimbshem sa nuk munda me i majte lotet dhe kjo ishte... Tu gri nja tre qepe ja paca beeeep nanen se mi kane ba syte me dale perjashta e kam qa nja 20 minuta e mandej pushova se thashe me vete mblidhe vetin he burre...
.... hajt vin se ke shoke ;) :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

uuuaaaaaa ca mjane ba shoket kshtu mua ore i kan vu grate ne pune keq hihihihihii.....sa qejfffff te kisa me ju pa rresht i here tu qru qepe podu edhe goninme ju hihihih.... :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv:

Share this post


Link to post
Share on other sites

une i kam pase ba edhe pa ken i martum besa .... :inatosur: :inatosur: :inatosur: :inatosur: :inatosur: :inatosur: me gjejne mua te vogel,te padjallzum e te pambrojtun e perfitojne nga rasti :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:

Share this post


Link to post
Share on other sites
une i kam pase ba edhe pa ken i martum besa .... :inatosur: :inatosur: :inatosur: :inatosur: :inatosur: :inatosur: me gjejne mua te vogel,te padjallzum e te pambrojtun e perfitojne nga rasti :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:

 

kur kishe kerku falje per naj gja..ca me ba qe baje faje shume shpesh e te binte per rrisk...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...