Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
Ina_84

Dashuri E Vertete

Recommended Posts

te komentosh nje gje te tille eshte si ti mathesh patkoj kali nje fluture.

dashuria e vertete nuk vjen per nje arsye apo nje tjeter por kur vjen eshte me e vertete se çdo e vertete tjeter ndonjehere e njohur.

 

Une personalisht kam pasur shume histori por vetem nje here mendoj te kem prekur dashurine e vertete dhe pse nuk kam rreshtur kurre se kerkuari.

gjithashtu mendoj se pas gjithe historive te mia do jete e veshtire te besoj ose te leshohem teresisht ne nje dashuri...

Share this post


Link to post
Share on other sites
te komentosh nje gje te tille eshte si ti mathesh patkoj kali nje fluture.

dashuria e vertete nuk vjen per nje arsye apo nje tjeter por kur vjen eshte me e vertete se çdo e vertete tjeter ndonjehere e njohur.

 

Une personalisht kam pasur shume histori por vetem nje here mendoj te kem prekur dashurine e vertete dhe pse nuk kam rreshtur kurre se kerkuari.

gjithashtu mendoj se pas gjithe historive te mia do jete e veshtire te besoj ose te leshohem teresisht ne nje dashuri...

 

Me pak fjale dukesh i demoralizuar....

Sipas nje statistike deri ne 2030 bashkejetesa do te shkoje deri ne 250 % cka do te thote te ulet nr i martesave, pra mosbesim tek njeri-tjetri sepse bashkejetesa nuk ka pergjegjesine e marteses dhe ciftet jane me te lira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...