Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
Simba

Sa Here Dashuron Njeriu Ne Jete

Recommended Posts

Shpresoj qe pyetja jote te ishte thjeshte ironike, armenito, pasi dashuria me seksin ndryshojne shume e ne shume drejtime.

 

Mendoj se pergjigja me e sakte mes ndryshimit te seksit dhe dashurise eshte koha dhe dendesia e ndjenjave pushtuese. Dashuron (edhe fizikisht) gjithe kohes kur je i dashuruar kurse kryen maredhenie seksuale edhe me te bukren e dheut per nje kohe gjymtyrisht te shkurter dhe me nje dendesi kalimtare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuptohet qe ne çdo teme çdokush nga ne ka mendime te ndryshme .Une vete personalisht besoj dhe pranoj qe dashuria e madhe vjen vetem nje here ne jete.Dhe kjo eshte me D te madhe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa makina ndron njeriu ne jete?? Shum makina apo jo, por makinen e par se harron kurr.

 

Njeriu eshte i afte te dashuroj saher ti nevoitet ne jete, por ama heren e par qe ka dashuruar nuk e harron dot, jo se do jet i/e vetmi/ja qe ka dashuruar por ka qen hera e pare qe ka ndjer ose provuar ndjenje te till.

Share this post


Link to post
Share on other sites

po njeriu mund te dashuroj shum njerez ne jete

eshte e vertet sepse cdo mardhenie dashurie ka castet dhe sentimente te nryshem

pastaj kjo e makinave me ben te qesh sepse edhe une

them qe njerezit sduhet te han te njejten supe cdo nate

hehhhehehehe

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...