Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
Ina_84

Tatoo

Recommended Posts

Nese do ju pelqente te benit nje tatuazh,ku do ta benit & kujt do ia kushtonit?

 

 

Te them te drejten kur ia shoh ndonjerit dhe mund te me pelqeje dicka e vecante,,,per vete nuk me pelqen asnje tauazh (une pendohem per dicka qe blej jo me te bej dicka qe mezi hiqet)...dmth nuk me pelqen

Share this post


Link to post
Share on other sites

tatruazhet jane te bukura por....duhet pasur kujdes se ajo gje ti mund ta besh tatuazh mund te ndolle qe ti neser ta urresh me gjith shpirte per nje arsye ose nje tjeter.keshtu qe.......ndaj dhe nuk me pelqen te kem nje te tille.

Share this post


Link to post
Share on other sites
une kam nje tato por ne qofte se do beja dhe nje tjeter do beja shqiponjen me dy krena ne gjoks dhe kam mendimin se do ta beje se shpejti

 

sado atdhetare te jem, jam kunder shqipobnjes si tatuazh,,,eshte dicka qe te identifikon ne cdo moment dhe nga cdo kush qe tashikon,,pastaj sme pelqen aq shume flas per atyre qe ua kam pare sme eshte dukur gje,,,nejse gjithesecili ka guston e tij

Share this post


Link to post
Share on other sites

UNE KAM NJE TATOO TE KYQI I DORES SE DJATHTE,KU KAM BERE SHKRONJEN ''A''.IA KAM KUSHTUAR TE FEJUARIT TIM QE ESHTE GJEJA ME E SHTREJTE PER MUA.

 

''DHE SA TE JEM GJALLE NUK PENDOHEM,SE AI PER MUA ESHTE GJITHçKA''.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kujdes ine se po te del naj vesh prej venit :P :P :P :P

Edhe une do e baj 1 tatuazh... u pa puna.. s meti kush pa e ba... du me pikturu 1 skjap e do ja baj edhe une germen 'A' Ti ine mos u ban xheloze :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tatuazhet jane dicka e kohes po koha nuk i fshin..... une nuk e imagjinoj se si do jete e zeme shembull tatuazhi i nje zemre mbi trupin e 1 njeriu qe ka mbi 50 vjec.... s duket ma zemer po duket naj loje me vija rrumbullake qe me gjujt shigjeta nga larg ne te ... ose disa qe i bajne ne 'disa vene' .... te duket si me e pase ba pis :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tatuazhet jane dicka e kohes po koha nuk i fshin..... une nuk e imagjinoj se si do jete e zeme shembull tatuazhi i nje zemre mbi trupin e 1 njeriu qe ka mbi 50 vjec.... s duket ma zemer po duket naj loje me vija rrumbullake qe me gjujt shigjeta nga larg ne te ... ose disa qe i bajne ne 'disa vene' .... te duket si me e pase ba pis :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv:

 

 

Tregohu nje here e mire ''Grua e forte'' dhe trego te verteten,qe ke frike te besh TATOO.

:queen: :queen: :jester: :jester: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nuk asht problem frike ose ca te vesh si tatoo sepse ne fund te fundit ben nje nga ato qe zgjasin vetem 2 ose 3 vjet dhe fshihen.

Nje nga budalliqet (qe me duket mua) eshte tatuazhet e femrave qe e bejne nje ne fund te kurrizit ne pjesen e siper-feles :D dhe gjate gjith vitit veshin rroba 3 cerekshe qe tju duket tatuazhi si targe makine. kjo vlen edhe per ato tatuazhe qe i bejne nga ultesira barkore (via del bosco).

Un e dija qe tatuazhi eshte dicka personale, qejfi jo publike dhe halli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Une tatoo qe ekam bere ne kyqin e djathte e kam diçka te thjeshte,e te vockel,por ama nuk e kam bere qe te bie ne sy,perkundrazi ia kam kushtuar nje xsoni te rendesishem x mua. :D :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kam nje ne krahun e djathte , kam nje luan me nje trendafil, nuk eshte qe ka ndonje domethenje , thjeshte me pelqeua ajo foto, dhe e bere , edhe pse ka rreth 10 vitesh qe e kam bere , kshu e ka rinia :P, por jo qe me pengon , por po te ktheheja prapa ndoshta nuk do e kisha bere .

Share this post


Link to post
Share on other sites

dikur e kam pas fiksim nje breshkolina...po kur mora takimin per ta ba dheshe dhe kaparren e tutto po nuk ma majti....une pendohem per nje bluze qe e blej jo ma per nje gja qe me mbet tan jeten.... megjithse aty ku kam desht me e ba une as nuk e shihja e as dukej kollaj po prap nuk ma majti...e kur nuk e kam ba njate here qe kisha edhe nje gja mjaft te rendesishme per te kujtu tham se skam per ta ba ma....

gjithsesi me pelqejne shume me jua pa te tjerve....

 

 

Ps: ti gent vec ne e bash ne balle se tjeter kun ske ku e ba se nuk te le badanija (se duket keq pastaj).... :tongue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...