Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
Mr^AMD

Barcaleta banale...

Recommended Posts

Nje prostitute deshte te martohej me nje te pasur por kishte problemin e ndershmerise.

Ajo pyeti te jemen se si te bente dhe e jema i thote qe kur te bente sex te vinte nje kumbull ke vendi...

Prostituta beri si i tha e jema, e futi kumbullen ke vendi.

Te nesermen i shoqi, i kenaqur ngaqe e kishte gjetur gruan te ndershme..shikon nje kumbull ne tavoline, e fut ne goje dhe e ha.

Ajo e frikesuar vrapon tek e jema dhe i thote qe i shoqi e hengri kumbullen.

E jema duke qeshur i thote:Ah moj bije e mamit,yt ate ka ngrene dardhen!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ishte nje burre edhe kishte nje papagall i cili ishte teper llafazan dhe te cillin e mabnte ne banjo qe mos te bente zhurme shume. Nje dite tek p[o rruhej ky burri fillon papagalli qe ti thonte 'Ruaju se do prihesh ruaju ruaju ruaju derisa e merztit ket burrin dhe ai e merr dhe e fut ne koshin e banjos(aty ku bejme cicin) dhe i mbyll kapakun.Pas disa oresh vete gruaja e ketij burri per te kryer nevojen dhe hap kapakune koshit dhe ul te mbathurat dhe ulet ne kosh dhe degjohet nje ze nga koshi:"EDHE U PREVE EDHE NUK U RRUAJTE DHE MOS ME THUAJ SE NUK TE PARALAJMEROVA":

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Motumbo ishte nje afrikan i zi i ardhur ne Tirane nga pak kohe, Meri, ishte nje vajze e larte e shoqerise Tiranase, e gjate, e bukur e me shije te rafinuara. Te dy keto ishin njohur ne tregun e cameve, ku Motumbo shiste syze dielli. E te dy ishin dashuruar me shikim te pare. S'ka gje me te bukur se dashuria apo jo...

Meri ishte aq shume e dashuruar, sa ia prezantoi Motumbon te babait te saj. Babai i Merit, nje fisnik e nje biznesmen i larte ne shoqerine e Tiranes, nuk donte kurre bashkimin e tyre, e po perpiqej qe t'i ndante, e i erdhi nje ide: Qe Motumbo te martohej me Merin, duhet te studionte MBA-Harward

 

Motumbo atehere shkoi ne MBA, studioi si i cmendur, e brenda 6 muajsh arriti te merrte diplomen e cmuar

 

Motumbo do Meri, Motumbo studioi

 

Babai i Merit, i habitur nga kjo arritje e Motumbos, i vuri nje kusht akoma me te veshtire:

 

Te fitoje brenda nje muaji 1 milion dollare

 

Fale pervojes qe fitoi ne MBA, Motumbo shkoi ne Wall-Street, punoi si i cmendur cdo dite e cdo nate, e brenda 1 muaji arriti te fitonte shumen e kerkuar:

 

Motumbo do Meri, Motumbo punoi

 

Tani babai i Merit i kishte humbur te gjitha shpresat, por ja qe i erdhi nje ide shume gjeniale. Qe Motumbo te martonte Merin, duhet ta kishte k**** te pakten nje meter

 

Motumbo do Meri, Motumbo e shkurton

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

NE fakultetin e Mjekesise, po behej ora e biologjise, e po flitej per spermen...

Profesori po thoshte se sperma permban glukoze, pra eshte e embel. Hidhet nje goce nga fundi i bankes: Me fal presor, por sperma ka shije te hidhur, pse thoni qe permban glukoze?

Profesori e sheh, e i pergjigjet: Vajze e mbare, gjendrat e shijimit gjenden ne gjuhe, e jo ne gryke... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Nje dite kishin provim praktin ne lenden e seksologjise. Hyn presori ne klase, e shkon te banka e pare, e sheh nje cift, qe po benin seks. I sheh e i thote: Mire mire, jo keq, por mund te behej edhe me mire, pra per sot po ju jap noten 8.

Kalon te banka e dyte, e sheh nje djale me 2 vajza. I afrohet, i sheh e i thote: Mire mire, jo keq, mund te kishte edhe permiresime, po ju jap noten 9. Kalon te banka e trete, e ca te shohe... nje grup djem e vajzash qe po benin orgji. I kenaqur i afrohet e i pergezon: Shume mire, ju paskeni qene te vemendshem ne leskionet e mia, bravo ju qofte, meritoni noten 10.

Papritur, hedh syte nga banka e fundit, e sheh nje cun, qe po i binte me dore fort fare. Po ti mer, i thote presori, ca dreqin je tu bo ashtu?

Studenti i pergjigjet:

Profesor, per nje cope 5 kam ardhe... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

LETER DASHURIJE. E dashura ime, te dua ma shume se fjalet mund te thojne.

Per ty do te ngjitem ne malet me te larta te botes, do kaloj oqeanin atlantik me not, do shkoje ne hane per ty. Te dua. P.SH. Te djelen do vi te takoj, nqofse nuk bjen shi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nje cun dhe nje goce po rrinin bashke dhe vajza gjith kuriozitet i thote cunit:

Vajza: Ej po ju cunat ca thoni kur kalojme ne rruge zakonisht...?

Cuni: themi - ej ej shife ca p*** ajo qe po kalon -

Ndersa cuni gjith kuriozitet i thote goces:

Cuni: Ca thoni ju gocet kur kalojme ne rruges...?

Vajza: Themi - ej ej vajza shife ca k*** qe po kalon.......

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Nje gay shkon ne nje sallameri, e i thote shitesit t'i beje nje kile sallam.

Shitesi e pyet: A ta pres me feta te holla?

Ai i pergjigjet: pse te ca u bo betha jeme makine juke box?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nje dite Beni shkon te pyeste mamin.

-Mami, mami te te pyes per di?ka.

- Po pyet.

- O mami a bejne femi vajzat e vogla?

- Jo mi t'keqen mami, po eshte turp.

- Me fal mami.

Beni del jasht dhe therret shoket:

- O ?una, o ?una hajde ta bejme prap ate lojen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahhahahhahahhha shum e bukur kjo

 

po e them edheu ne nje

kjo asht e vertete ee nje burrr ishte shum sherr shum ii mrapshte me tana te keqijat

me gjithkend u rrahte hyte ne sherr po nje dite e kapin kete burrin dhe e djegun te gjall tash kur e moren vesh shoket e tij se e kan djegur te gjadh kan thene po se tash po e merr dreci e kena dit po se e don edhe te bjekur kyt nuk e kena dit

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ne nje club nje klient pinte gjithmone vere te kuqe.

baristi qe ishte gay po dashurohej me kete tip. nje dite i thote: nese pranon te pish vere te bardhe ta ofroj une. klienti pranon por perfundon i dehur keshtu qe baristi perfiton nga rasti dhe ben sex me te e pastaj e shpie ne shtepine e tij per te mos dyshuar. po e njejta histori dhe te nesermen. diten e trete me te hyre ne bar baristi i thote: vere te bardhe gratis?! jo. pergjigjet klienti. perse?- pyet baristi. klienti- jo se qysh se kam filluar me pi vere te bardhe ka filluar me me djeg bytha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DY PUNETORE TE KOOPERATIVES PO BISEDONIN MIDIS TYRE . I PARI : " PO TE TE JAP 100 LEK(NE ATE KOHE DITA E PUNES) I BIE ME DORE KETU KU JE? I DYTI" PO MER VEME BAST DHE PO NUK IRASHE TE JAP UNE 100 LEK" DHE KESHTU VENE BAST DHE FILLON TI BIE ME DORE PERSONI NUMER DY. KUR FILLON TE ARRIJE AFER ORGAZMES E RRIT RITMIN E DORES DHE KY TJETRI THOTE " JO TANI DUA TA PRISH BASTIN , NUK TE JAP ME LEK. I PERGJIGJET KY TJETRI" NE DAAAAAAC ME JEEEEEP NE DAAAAAAC MOS ME JEEEEEP , UNE I KAAAAAM QIREEEEEE NEEEENEEEEN NUUUUUK NDAAAALEEEEM ME TANI.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne nje fshat dy shok Gjeloshi me Tomen po kalonin afer varrezave kur shohin nje grua te veje qe renkonte prane varrit te te shoqit...Toma qe ndjen keqardhje per gruan e ve thote: e Gjora qe kur i vdic burri nuk ben gje tjeter vec i lutet Zotit qe ta marre edhe ate, e nuk pranon me te martohet...

-Cudi -thote Gjelosh-un ve bast se e q* qe tani

-Jo ore se eshte gru e ndershme,po po ja rrite te jap dy qete e mi

Afohet Gjeloshi afer gruas dhe perkulet mbi varrin afer duke u ankuar,gruaje e sheh dhe e pyet se kush i kishte vdekur

-gruaja i ziu un-thote gjeloshi

_Po nga se

-Po ja po benim dashuri e un e q* aq fort sa vdic e shkreta

-vertete edhe un dua te vdes

-nese do un te q* se me vjen qynah per ty

-po aman se nuk duroj me te rri pa burrin tim ,shkojme poshte qinarit

Siper ne qinar ishte Toma qe po shikonte e ndersa kto te dy po e benin gruaja bertet -"O dil o shpirti i zi "

-Toma: -Me det per qet e mi se nuk del shpirti tu u q* tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

looool breshka

 

nje tjeter nga un:

 

Ne mirdit.

Dy cuna vejn bast se do qijn nje plake qe shkonte me dele aty ne fshat. Pasi vejn bast i afrohet plakes ky qe kishte vene bast qe do ta qinte:

Djali: o pren afrou i her qetu se kam i fjal

Plaka: Hik er qen hik

Djali: po hec ... do me te ferku pak...

Plaka: hik er hik er QEN

.......pas 5 min tu i than kjo plaka "hik er qen hik er qen"...nigjohet ne ferre..

 

Plaka: ooohh qeni i nans...

 

 

(Shenim: skam asgje personale me mirditoret por kshu ma kan tregu dhe kshu e tregova smile.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

nje djali 14 vje? i ?ohet **r* per here te pare dhe po shqetesohej.

shkon tek babai dhe i thote duke i treguar k***n-baba ?fare po me ndodh keshtu

babai-nuk ke gje more bir

ai i pa bindur nga fjalet e te atit pyet mamane-mama ?po me ndodh keshtu?

mamaja-nuk ke gje more bir, mos u shqeteso!

djali i pabindur dhe nga fjalet e mamase shkon tek doktoresha,hyn brenda e pas nje gjysem ore del i kenaqur. shkon ne shtepi dhe u thote prinderve:-ne e dija qe isha i semure.

pse bir thua keshtu-pyesin ata.

sepse-pergjigjet ai- dotoresha thithi per gjysem ore per te hequr helmin qe e kishte fryre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ANKOHET P***I SE E KISHTE Q* K**I EDHE SHKON NE GJYKATE EDHE E HEDH K**** NE GJYQ. FILLON GJYQI EDHE THOTE GJYKATESI : TI P**** KE NAJ DESHMITAR SE TE KA Q* K*** ?? THOTE P**I PO KAM BYTHEN DESHMTAR. I THOTE GJYQTARI COU TI BYTH E NA TREGO SE CKA KA NDODHE, FILLON BYTHA" UNE ME TE THANE TE DREJTEN NUK KAM PA GJA SEPSE PO BINTE SHI POR NJA DY RROTA TE MEDHA ME KANE GODITUR DEREN PER NJA DY ORE BAM E BAM E BAM E BAM E BAM!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shkon nje Shqiptar ne Paris me pushime i lodhur nga puna per nje vit te tere.

Merr nje dhom ne nje prej Hoteleve me Luksoze dhe vendos kur mberrin te fleje cfare ore pastaj te dale per shetitije Turistike.. sa vendos koken ne jastek pas dushit degjon nje viu-viu-viu Violine.Shum i nxehur dhe del i bie deres andej nga vinte zhurma hap deren dhe sheh njerin qe i binte violines. Ej ti i therret kam paguar gjithato para per tu qetesuar ketu kurse ti na merzit me ate Vilolin. Me fal i kthehet ky po neser kam prova dhe ma bej hallall per sot.

Pa cpa ky Shqiptari dhe doli xhiro ate dite mirepo neser e pasnesmen po i njejti avas.

U shty sot ja ben ky violinisti sot kam prova neser kam Koncert.

Diten e 3 po priste violinisti ti bertiste Shqiptari po hic.

Po cpa ky vajti te dhoma Shqiptarit te shihej cbehej dhe shqiptari po i binte me dore.

I Habitur violinisti "ej cben mor ti"

Shqiptari po ja sot kam prova neser do te q* r*bt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Djali i vogel futet ne kuzhine edhe gjen babain me mamane duke bere seks. I habitur pyet te atin:

 

"O ba ca po i ben mamit ti?"

 

Ky i ndodhur ngushte i thote:

 

"Po e ndeshkoj mamin se theu nja dy pjata!"

 

Djali largohet me vrap, shkon ne dhomen tjeter te vellezerit e tij dhe u thote:

 

"Kini kujdes se mos thyeni ndonje pjate se do t'ju q* babai!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ishin dy shoke ushtrie shume te ngushte nje Dibran tjetri Korcar( ky korcari quhej Zabit).Pas tre muajsh qe mbarojne ushtrine ketij dibranit i dergojne fjale qe kishte vdek shoku i tij zabiti.Niset dibrani dhe shkon ne mort por ngaqe si kishte bo vaki me para raste te tilla ne jug nuk dinte shprehjet e jugoreve gjate nje rasti vdekeje.Dhe mundohet te degjoje te tjeret qe te kopjonte tek ta.

Korcaret benin booooo ne p*dh te semes vdiq zabiti si ore vdiq zabiti ne p*dh te semes?? boobboo ne pi*dh te semes vdiq djaloshi vdiq zabiti ne *** te semes

Dibrani pasi degjoji keta shkundi kafene nxori leket dhe tha n'P*dh* t'samss i qofte Zabitit

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

One morning ne lendine, Mr Wolf tu ndjek Miss Dhine. Runs Miss Dhia si veriu, in front of her vjen xhaxha Ariu:

 

-Where are you going oj Miss Dhi?

-Mr. Wolf want to q* me!

 

Comes xhaxha Ariu dalengadale, says to Dhia two three fjale:

-If you suck kete pallen time Mr. Wolf s'te touch asnje qime

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...