Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
Ina_84

Komshiu Vip Qe Do Donit Te Kishit Kopmshi

Recommended Posts

Ndoshta shume njerez mendojne qe sikur te kishin nje personazh vip komshi...''Ah sikur te kisha komshi....keshtu te pakten do luaja me te ne nje film,do beja nje kenge me te..''Ndoshta keto jane mendime dhe deshira qe shume nga ne mund t'i shprehe apo t'i enderroje...

 

 

 

 

Une shpesh kur shoh 2 nga kengetaret e mi te preferuar''Stine & Tuna,sinqerisht mendoj sikur ti kem komshij apo edhe thjesht ''miq'' O.K, A.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ndoshta shume njerez mendojne qe sikur te kishin nje personazh vip komshi...''Ah sikur te kisha komshi....keshtu te pakten do luaja me te ne nje film,do beja nje kenge me te..''Ndoshta keto jane mendime dhe deshira qe shume nga ne mund t'i shprehe apo t'i enderroje...

Une shpesh kur shoh 2 nga kengetaret e mi te preferuar''Stine & Tuna,sinqerisht mendoj sikur ti kem komshij apo edhe thjesht ''miq'' O.K, A.

BA ME I PAS KOMSHI ATA NUK NA THOJNE AS SI KE NJEH ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

ateher:nga vipat e huaj nga meshkujt do preferoja DAVID BECKHAM,kurse nga femrat do kisha preferuar BRITNEY SPEARS,por keto kohet e fundit s'ka qene ne rregull..........keshtu qe......do preferoja elisabetta cannalis.Kurse ne shqiperi do doja ELVANA GJATEN.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...