Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
g°n

Ku Dhe Si E Njohet Njeriun Qe Doni Ose Ate Te Jetes?

Recommended Posts

Un e kam njohur ne nje dasem ku kerceva me te... :)

 

Tipike shqipetare,,,,

 

Une jam njohur ne internet,,dhe pse rastesisht dhe asnjeri nga ne nuk kishte hyre me ate qellim,,,gjithesesi ishte e vetmja here qe hyme ne chat dhe e fundit besoj,,,dhe pse cdo gje ka lindur me hapèa natyral,,,por njohja ishte fale internetit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne fakt tipike ishte vetem ajo qe thashe sepse ne te vertete nuk e kam menduar qe ate vajze qe kam njohur ne ate dasem do jete afer meje sot. Ne dasem vetem qe e njoha si fytyre por nuk kisha qellimin qe nje dite ajo do ishte vajza qe dua.

Ne fakt jemi takuar pas 1 viti e gjysem (nga ku jemi pare ne dasem) nga nje iniciative e imja ku me thane qe ka ardhur ne itali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a thu erdhi koha me ju pergjigj ksaj temes... :tongue: :tongue:

e kam njoh ne nje kafe kishim shoqni te perbashket.... ne nje moment qe urreja meshkujt...po ehhh si keka kja pun...pastaj :wub: :wub: :wub: ishte personi i duhur ne momentin e duhur...ja arriti qellimit me coi nuse ne shijak..hihihi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...