Jump to content
Veriu Forum

Migena3

Antare
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited


Reputation Activity

 1. Haha
  Migena3 reacted to Talexhiu in Mosha ideale per martese...?   
  per ne cunat mos ti kalojm 30, kurse per gocat 25 se per ndryshe ngelin ne dere :P lol
 2. Like
  Migena3 reacted to Ina_84 in A Besoni Ne Zot   
  Te besosh ne zot eshte e mrekullueshme sidomos kur ndodhin mrekulli te paimagjinueshme.
 3. Like
  Migena3 reacted to Simba in A Besoni Ne Zot   
  nje petagog me ka treguar:nje here nje studiues ateist qe kishte kaluar shume vite te tij duke studiuar per egzistencen e zotit dhe kishte ngritur shume teza ku sipas te cilave provonte se zoti nuk egzistonte.por gjat kohes qe ishte ne avion ku ishte nisur per ne nje koference nderkombetare per kete pune per te mrojtur tezat tij papritur avjoni hasen ne nje boshllek ajeri dhe per nje moment u duk sikir avioni po binte dhe pikerisht ne kete cast ATESISTI therret O ZOT NA SHPETO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 4. Like
  Migena3 reacted to xhovan_bushiqi in A Besoni Ne Zot   
  UEH............... SI NUK BESOJ ERE !!!!!!!!
 5. Like
  Migena3 reacted to Ina_84 in A Besoni Ne Zot   
  A besoni ne fe,a besoni ne Zot???
   
   
×
×
 • Create New...