Jump to content
Veriu Forum

COMMODORE_64

Moderatore
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

About COMMODORE_64

 • Rank
  Rezident
 • Birthday 03/04/1906

Recent Profile Visitors

869 profile views
 1. Nje faqe ne ndertim e siper ku mund te merni pjese per te botuar veprat tuaja ne rrjet. per me teper vizitoni faqen. Do te keni mundesi dhe te shkarkoni revisten ne PDF , sapo te jete gati kuptohet. Grafika dhe ndertimi jane te miat. http://www.revista.135.it
 2. Windows media player 11 Nuk eshte versioni i fundit i wmp por eshte nje skin qe kthen wmp tuaj te vjeter ne wmp 11. eshte vertet shume e bukur. Img http://www.nnm.ru/imagez/gallery/newz/wind...i_7571_full.jpg Download: http://thevista.ru/files/mutogens/wmp11ski...TheVista.ru.rar
 3. Aspak sepse te drejtat e njeriut vlejne vetem per njerzit e zgjuar dhe jo per ata qe ruajne e-mailin e tyre neèper internet-coffe, apo jo me i zgjuari perfiton
 4. Pershendetje. Une mund te te gjej nje program qe sherben per te kap passwordet e regjistruara ne nje pc, pass e E-mailit kuptohet. eshte program fare i vogel qe nuk do instalim. E hap dhe klikon mbi butonin perkates dhe ai te gjen te gjitha. Mere dhe shko ne ndonje internet Coffe , Mund te gjesh sa te dush. Po te vendos du sepse nuk e di kush eshte me i miri per rastin tend. Mund ti shkarkosh ketu: 1- linku 1 2- linku 2
 5. Hi, Me then te drejten dhe une ne itali jam dhe e di per ke telefon e ke fjalen por nuk kane dale akoma ne qarkullim kodet per cbllokimin e atij modeli, Sepse une kam dhe aparatin dhe Sofwarin perkates per keto pune, cdo kod cbllokimi qe del e mar fare thjeshte me update. Ne kete moment qe po flasim nuk ka asnje shprese me egzistu nje program qe e cbllokon, sepse eshte model i sapo dale dhe kete here i kan vendos nje tjter kriptografi kodeve, per kete do te jet pak e veshtire ti gjesh. Gjithsesi ne momentin me te pare qe do e gjej apo do te mesoj dicka reth keti programi, doe komunikoj menjehere ketu.... Shnet,, ((sa per fitimet materiale as mos e mendo, Hacker eshte ai qe jep jo ai qe perfiton.
 6. Microsoft Windows XP Proffesional x64 Eng Edition System Requirements: This operating system requires a 64 bit enabled processor (AMD Opteron, Athlon 64, or Intel with EM64T technology). It also requires 64 bit drivers, 32 bit drivers do not work. Most hardware does not ship with 64 bit drivers, they will have to be downloaded from the manufacturer's website. Please check your hardware manufacturer's site for drivers before purchasing to ensure hardware compatibility, as not all manufacturers currently release 64 bit drivers. Download http://download.microsoft.com/download/8/1...1830_PX6_EN.iso Link Fix + S/N + WMF Vulnerability Patch - Windows XP x64 : http://rapidshare.de/files/12386804/Ax64.rar
 7. Studiosh Shkenca Politike Diplomaci Ne Perugia Itali
 8. Pershendetje, Pyetje Interesante.... Shqiptare,...Italiane,...Boliviane,..Moldave,..Venezueliane,.. Mos qeshni, por ketu ku jam une eshte me e lehte te flesh me nje mis te huaj, se me nje shqiptare, edhe me e shemtuara nuk ta jep.
 9. Per mua vendi me i cuditshem ka qene salla e studimit te kolegji im .... Gonny duhet ta dije per ku e kam fjalen.
 10. Sapo kam gjetur nje pakete vertet fantastike me gati 109_TEMPLATE Monster Te gjitha ne flesh dhe te gjitha fantastike... Lista komlete 1973, 1974, 1976, 1977, 1978 2000, 2030, 2033, 2035, 2046, 2048, 2089, 2090, 2091, 2098 2107, 2110, 2117, 2123, 2126, 2152, 2155, 2164, 2165, 2167, 2168, 2170, 2193 2164 2206, 2207, 2210, 2213, 2214, 2222, 2225, 2229, 2232, 2236, 2237, 2239, 2240 2242, 2257, 2258, 2260, 2268, 2278, 2287 2306, 2308, 2350, 2352, 2354, 2389, 2395 2401, 2404, 2413, 2445, 2456, 2464, 2471, 2478, 2487 2537, 2544, 2546, 2588 2610, 2614, 2625, 2662, 2686, 2691 2728, 2729, 2762 2806, 2812, 2833, 2845, 2871 2927, 2940, 2965, 2967, 2970, 2994 3033, 3067, 3100, 3130, 3135, 3160, 3193, 3244, 3256, 3270, 3341, 3436, 3448 3452, 3516, 3581, 3604 4094, 4115, 4247 madhesia: 881.9 mb shkarko: http://surl.info/?r=6l
 11. Une per vete nuk e di se sa duhet te zgjase per me qene nje mardhenie seksuale e kenaqeshme, personalisht jam njeri i permbajtur dhe i thjeshte . Luaj gjithmon 4 raunde duke pasur parasysh kohen per secilin filloj raundin e pare me 10 min dhe perfundoj te katertin me 30 min.....ha ha ha nqs nuk ju pelqen mund edhe ta fshini si pergjigje, por mqs zona quhet "eros"
 12. hej pershendetje , Te me falni per mungesen por kam qene ne sezon provimesh she e kam pat shume te veshtire te, kisha kohe per Internet. Tani qe u ktheva jam gatti ti pergjigjem cdo pyetje tuaje .... Dhe shpresoj te siell informacin cdo dite dhe me shume.
 13. Ketu si fillim po vendos disa adresa qe mund t'ju hyne ne pune per regjistrime te ndryshme kur nuk doni te jepni adresen tuaj te vertete. PA BERE DEME DHE PA DERGUAR E-MAIL TE N.A.S.A APO PENTAGONI ======================================= Nome risorsa : http://www.katamail.kataweb.it/ Tipo risorsa : Password con completamento automatico Nome utente/Valore : sanniolibero Password : antoniog ======================================= Nome risorsa : https://adwords.google.it/select/Login Tipo risorsa : Password con completamento automatico Nome utente/Valore : m.ciliani Password : tattina76 ======================================= Nome risorsa : https://gw.scu.edu/servlet/webacc Tipo risorsa : Password con completamento automatico Nome utente/Valore : jsilliman Password : jessica3 ==================================== Item Name : naldo_pegoraro@hotmail.com Type : .NET Passport User : naldo_pegoraro@hotmail.com Password : 141276 -------------------------------------------------- Type : .NET Passport User : dofo_08@hotmail.com Password : sijoana -------------------------------------------------- Type .NET Passport User lucyhickmet@hotmail.com Password clementine -------------------------------------------------- Type .NET Passport User hmmodI-86@hotmail.com Passwor 913991mm -------------------- http://webaccess.als.edu/servlet/webacc User ABates Password dinker -------------------------------------------------- http://webmail.student.gla.ac.uk/ User 0404110b Password garyvard -------------------------------------------------- http://webmail.student.gla.ac.uk/ User 0405070c Password icecream --------------------------------------------------- http://webmail.student.gla.ac.uk/ User 0405710f Password anthonykiedis --------------------------------------------------- http://webmail.vzavenue.net/ User castadiva Password ash1020 --------------------------------------------------- http://www.libero.it/ User grazianotullio Password 12345678 --------------------------------------------------- http://www.myspace.com/index.cfm User pilar27@msn.com Password powerjl --------------------------------------------------- http://www.parship.de User Toller Moment Password ahlgskmp --------------------------------------------------- http://www.rent.com/account/login/ User rinnat_moriah@hotmail.com Password jagerne --------------------------------------------------- http://www.tim.it/ User 3388016877 Password 12345678 --------------------------------------------------- https://service.ca.inter.net/webmail/ User gthouret Password a781014 ---------------------------------------------------
 14. Mbas shume kohe mungese ne kete teme te forumit, tani po tunoj per tju sjelle nje sere guidash, per hacker cracker, credit card, dhe shume te tjera, me jepni vetem pak kose sepse jam duke perkthyere dhe nje sere programesh ne shqip qe do te jene ne rjet ne momentin me te pare........ se shpejti me gjera te reja
 15. Per mendimin tim Linux mbetet numri I, edhe pse windows njihet me shume . Une jam rehat fare me Suse Linux 9.2, te konfiguruare sipoas deshires sime.
×
×
 • Create New...