Jump to content
Veriu Forum

efti

Antare
  • Content Count

    1
  • Joined

  • Last visited

  1. Per mendimin xhelozia dhe duhet tek nje cift, se i bie qe asnjeri mos te kete dashurin e tij reciproke, por kuptohet xhelozi ne nje fare kufiri.
×
×
  • Create New...