Jump to content
Veriu Forum

DEIV

Antare
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by DEIV

 1. DEIV

  dashuria ne net

  nrml qe mund te gjesh dashuri ne internet perderi sa ju kaloni kohen ne net por ama nuk esht e njejta gje sikur e shef nje personne ne sy ne fillimin e nje takimi sepse ne fillim meso shum gjera nga personi nejse nqf shpresoni te gjeni dashurin ne net ju uroj fat te lumtur por une nuk do pres internetin :lol:
 2. nuk e kuptoj pse ka aq shume rensi virgjiniteti ne shqipri nese do ket pak civilizim ne shqipri do mendoni nryshe mos te jesh e viergjer sdo te thote qe nuk ke me vlera si vajze por ama duhet te ndrrojm edhe mentalitetin e shqipris sepse nuk martohemi vetem per te bere dashuri per here te pare me nje vajze por duhet te martohemi me nje njeri qe e do dhe qe perputhet me ty e pse nje vajze ka rene ne dashuri e ka shkuar me 1,2 ose tre cuna dha ka bere dashuri me ato para se te bie ne dashuri me ty ska asnje pb po spat comunikim dhe mirenjohje ne mes dy sexeve (mashkull dhe femer) sdo ecim kurre perpara sepse femra sesht vetem per te bere punet e shpise apo te tjera po ama une e kam pare vet ne shqipri ket vere qe ka shum trdhtime sepse ka edhe shum martesa te padeshiruara kaq di te them ja kaloshi mire te dashur antare e ANTARE
 3. DEIV

  dashuria e pa mundshme

  bsheshka me pelqen shume mendimi jote dhe edhe une jam i te njejtit mendim me ty dhe sesht e thene ne shqiperi apo diku tjeter qe dashuria mund te jete e pamundur pastaj kur do nje njeri e do pergjithmon dhe mos harroni se po te duhen te dy personat ska dashurie te pa mundshme por kur nnjeri nga kta merr frik ose ska me ndjenja athere e kalon historin ne dashuri te pa mundur thjesht mendimi im
 4. un skam turp te them qe kam pasur shum dashnore ne jete dhe skam maruar akoma kur nuk gje njeriun shko si bleta lule me lule dhe pastaj do ndalesh diku po edhe kur kalon zhgenjim ne zhgenjim nuk te behet me te besosh njeri dhe pastaj del me gocat vetm per hobi hhhhhehhhhehhhehh
 5. po njeriu mund te dashuroj shum njerez ne jete eshte e vertet sepse cdo mardhenie dashurie ka castet dhe sentimente te nryshem pastaj kjo e makinave me ben te qesh sepse edhe une them qe njerezit sduhet te han te njejten supe cdo nate hehhhehehehe
 6. DEIV

  dashuria e pa mundshme

  megjithmend qe ska dashuri te pa mundur sepse po te duash vertet ja arrin perher te duash nje njeri masanej hekni hipokrizite nga mendimet e juaja
 7. hey hey nuk e di pse flisni per nje ekip qe nuk ka vlere si puna e interit i nderro lojtaret gati cdo vit dhe sja arrin asgje pastaj ju lutem mos u mburrni me keto te dyja qe fituat se nuk i fituat po ju ngelen ne dore pastaj keni pasur sulmuesin me te mire ne bote RONALDON dhe skeni dite me fitu asgje pastaj ne kupen e kampioneve po morre pjes duhet ta nderosh vendin ejo TE MARRESH PJES SA PER SY E PER FACE MOS HARRONI SE KUPA E KAMPIONEVE NUK ESHT KRYQI I KUQ per tju dhane pike te tjereve pastaj desha tju falenderoj per ket gje se per me humb jeni te zot nqfs milani nuk merre pjes ne ket kupe ket vit ska rendsi duhet edhe me dite me be nje autocritik ket vi nuk e meritoshin te ishin dhe pik po ama kur marrin pjes nuk scandalizohe eshte shquajtur ekipi me i mire i 20 viteve te fundit dhe esht i vetmi ekip qe i ka fituar te gjitha ( pervec kupen uefa )qe do fitojn ket vite nejse lexova pak pergjigjet e te tjereve qe flasim perhere mbas lufte po mos harroni ju interistat se milani luften e ka fillu me koh dhe ka fitu gjith ato beteja poa ma juve sapo u futet ne luft hehehe hajt se po ik se u bera si me ken gazetar sportiv po mgjth per me than te keqe ndaj interit skam te ngopme edhe si thashe te gjitha per tju lene vend te tjereve te shkruaj MILAN4ever edhe ju te juves nuk jeni me mire se te biesh ne seri B vallai si me ken beslidja e lezhes po keni nje portier qe sju ka leshuar kurr viva milan
 8. Po tu gjonat qe nodhin vallahi duhet icik se domatja e komshiut eshte gjithmone me e kuqe. une mendoj se xhelozia esht nje gje shum e keqe ne nje lidhje dashurie sepse aty ky ka xhelozi nuk ka besim dhe mos te kesh besim tek ai njeri qe do me shum se veten eshte nje gje shum e vuajtshme cdo njeri esht nga natyra pak xheloz mgjths une jam shum xheloz por kjo eshte gjeja me ekeqe qe ta dish se si duhet tja besh por se ben dot po e perseris edhe nje her jam xheloz por xhelozia midis dy njerezvz qe duhen e kam fjalen sduhet tegzistoj vetem besimi dhe respecti ja cfare mendoj une per xhelozine
 9. cfare mendoni ju per xhelozin jepni mendimin tuaj
 10. DEIV

  dashuria e pa mundshme

  o popull nuk po flisja per fiksim apo mardhenje dashurie pa kuptime po flase per nje marrdhenje midis dy personash dhe po flas per nje dashjuri dhe ndjenja te forta por qe mund tju jete e pamundhme per shume shkaqe cilat mund jene kto shkaqe ???? NJIFNI JU SHEMBULLA NE RETHIN TUAJ SHOQEROR OSE FAMILIAR ??? por une per vete skam shembull dhe desha te me ndihmonit juve se dua te shkruaj nje liber per dashurin e pa mundshme klm*
 11. DEIV

  dashuria e pa mundshme

  Besoj se eshte nje dashuri qe populli shqipetar e ka mbijetuar me shume se cdo popull tjeter, thjesht per faj te mentalitetit qe kemi..... e pastaj nje dashuri ka shume arsye qe te quhet e pamundeshme, varet se cilat jane ato se nganjehere eshte thjesht mungesa e vullnetit tone qe ben nje dashuri te pamundeshme e here te tjera se eshte ne te vertete e pamundeshme..... po sikur te kemi ber gjithcka per ket dashuri dhe gjithsesi e pa mutshme a ju ka ndodhur juve ndonjeher te bieni ne dashuri me personin e pa duhur ose me nje njeri tjeter qe nuk doja arrinit
 12. cmendoni ju antare te dashur mbi dashurin e pamundshme
 13. degjoni po deshet te shikon ca filma mitik shikoni takim me joe black will hunting klm
 14. ckemi si po ja kaloni une them qe virgjeria eshte e rendesishme te mbahet ne qofte se nuk ke ndjenja per as nje njeri po ama po pate ndjenja ti mund te besh dashuri per her te par edhe po qe se nuk do te perfundosh jeten me ate njeri dashuria barz ndjenje klm
×
×
 • Create New...