Jump to content
Veriu Forum

esa

Antare
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

  1. Nuk jam dakord me vendimin e ministrise se arsimt mendoj se cdo njeri eshte i lire te vishet si te doje.Se kuptoj pse eshte nje problem shamia, Jane te tjera gjera besoj qe shqetesojne shkollat shqiptare sot . Eshte dikriminim ti ndalosh nje vajze te drejten e "studimt" per faktin qe ka zgjedhur kete menyre veshje
  2. Mendoj qe xhelozia eshte dicka e keqe sepse tregon mungese besimi dhe respekti ndaj personit qe do.Ne shume raste kthehet ne fiksim dhe kjo gje shkaterron nje lihje dhe nuk e forcon ate.
  3. Ne ditet e sotme te rinjte kane humbur rrugen,dhe nuk e dine cfare duan. Shume nuk e kuptojne se sa i rendesishem eshte te jesh i arsimuar,dhe sa mund tu vleje ne te ardhmen. Sigurisht qe nuk perfshihen te gjithe ketu dhe nuk eshte nje paragjykim eshte dicka reale.
×
×
  • Create New...