Jump to content
Veriu Forum

leshi

Antare
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by leshi

 1. leshi

  Viva Scutari

  Lexo Ketu>>>>>>>> Ketu CIAO <_<
 2. Forzzzzzzza Rrrrrreeeeeennnnnnaaaaaaaaaaaa
 3. leshi

  Viva Scutari

  i lumte Shkodranit se na nxori emrin faqen e bardhe
 4. Pershendetje Te Gjithe Lezhjaneve.... Dhe Me Respekt Shkodranve
 5. leshi

  Mkmedia Ne Shqip

  Ciao Gonni nuk eshte mundur te shkarkosh mkmedia shqip......Foleminderit Lika15
 6. Ciao Goni ku mund te gjeje paketen ne gjuhen shqipe per mkportal ???
×
×
 • Create New...